طراحی سایت ارزان و قیمت طراحی سایت tag:http://cheap-site.ir 2020-07-04T09:06:55+01:00 mihanblog.com تعیین قیمت طراحی سایت 2017-11-21T07:54:43+01:00 2017-11-21T07:54:43+01:00 tag:http://cheap-site.ir/post/21 رویا احمدی تعرفه ها و هزینه ها یا همان قیمت طراحی سایت در شرکت ایفانت به شرح زیر می باشد . شرکت ایفا نت با تمام وجود سعی کرده است در حالی که کیفیت بالایی در طراحی وب سایت ها ارائه می دهد کمترین تعرفه های طراحی سایت را برای کاربران تبیین نماید .نکات مهم :1- تمامی تعرفه ها به روز میباشند.2- تمامی قیمت ها با در نظرگرفتن 20 درصد تخفیف تا پایان این ماه محاسبه شده است.3- در صورتی که قبلا مشتری ما بوده اید ، سفارش های جدید شما شامل 10 درصد تخفیف ویژه مشتریان میگردد.4- در صورتی که مشتری ما بوده باشید و مشتری جدیدی تعرفه ها و هزینه ها یا همان قیمت طراحی سایت در شرکت ایفانت به شرح زیر می باشد . شرکت ایفا نت با تمام وجود سعی کرده است در حالی که کیفیت بالایی در طراحی وب سایت ها ارائه می دهد کمترین تعرفه های طراحی سایت را برای کاربران تبیین نماید .

نکات مهم :

1- تمامی تعرفه ها به روز میباشند.

2- تمامی قیمت ها با در نظرگرفتن 20 درصد تخفیف تا پایان این ماه محاسبه شده است.

3- در صورتی که قبلا مشتری ما بوده اید ، سفارش های جدید شما شامل 10 درصد تخفیف ویژه مشتریان میگردد.

4- در صورتی که مشتری ما بوده باشید و مشتری جدیدی را معرفی نمایید ، 10 درصد از هزینه سفارش برای شما در نظر گرفته شده و به حساب شما واریز میگردد.

5 : برای بزرگ شدن جدول نمونه کارها و مشاهده تصویر بزرگ آن روی تصویر کلیک کنید.

لیست قیمت طراحی سایت

هزینه طراحی سایت , تعرفه طراحی سایت

نکاتی در مورد هزینه ها :

به دلیل کلی بودن جدول تعرفه ها و بنا به درخواست مشتریان ، در این بخش اطلاعات جزئی تری از امکانات وب سایت در اختیار شما کاربران عزیز قرار میگیرد.

گالری تصاویر
درجه سی :
ندارد
درجه بی :
یک مجموعه و دو تصویر در بخش گالری تصاویر قرار خواهد گرفت .
درجه آ :
دو مجموعه و در هر مجموعه دو تصویر قرار خواهد گرفت + آموزش عمومی ایجاد مجموعه
پنل حرفه ای :
سه مجموعه و در هر مجموعه دو تصویر قرار خواهد گرفت + آموزش عمومی ایجاد مجموعه
پنل ویژه :
چهار مجموعه و در هر مجموعه دو تصویر قرار خواهد گرفت + آموزش اختصاصی ایجاد مجموعه

توجه :
در صورت درخواست کارفرما ، به ازای اضافه شدن هر مجموعه تصویر مبلغ 20 هزار تومان و به ازای اضافه شدن هر تصویر در مجموعه مبلغ 2 هزار تومان به قرارداد اضافه خواهد شد .

فرم ساز
درجه سی :
ندارد ( تنها فرم ارتباط با ما بر روی وب سایت قرار خواهد داشت ) + آموزش استفاده از فرم ارتباط
درجه بی :
ندارد ( تنها فرم ارتباط با ما بر روی وب سایت قرار خواهد داشت ) + آموزش استفاده از فرم ارتباط
درجه آ :
فرم ارتباط با ما + یک فرم دلخواه که نهایتا دارای 5 فیلد است ( به عنوان مثال فرم همکاری ) + آموزش عمومی ایجاد فرم
پنل حرفه ای :
فرم ارتباط با ما + دو فرم به صورت دلخواه ( هر فرم حداکثر دارای 8 فیلد ) + آموزش عمومی ایجاد و استفاده از فرم
پنل ویژه :
فرم ارتباط با ما + سه فرم به صورت دلخواه ( هر فرم حداکثر دارای 10 فیلد ) + آموزش اختصاصی ایجاد و استفاده از فرم

توجه :
در صورت درخواست کارفرما ، به ازای اضافه شدن هر فرم مبلغ 20 هزار تومان و به ازای ازای اضافه شدن هر فیلد مبلغ 2 هزار تومان به قرارداد اضافه خواهد شد. ( تعداد فیلد های هر فرم بر اساس توضیحات قبلی میباشد . )

فروشگاه
درجه سی :
ندارد
درجه بی :
ندارد
درجه آ :
فروشگاه ساده + درج یک محصول به عنوان نمونه در هر بخش از محصولات + آموزش عمومی کار با فروشگاه
پنل حرفه ای :
فروشگاه با کیفیت متوسط + درج دو الی سه محصول در هر بخش + آموزش عمومی کار با فروشگاه
پنل ویژه :
فروشگاه با کیفیت بالا + درج چهار الی پنج محصول در هر بخش + آموزش اختصاصی کار با فروشگاه

توجه :
در صورت درخواست کارفرما ، به ازای اضافه شدن هر محصول در فروشگاه مبلغ 2 هزار تومان به قرارداد اضافه خواهد شد.

تعداد صفحات بخش ها و منو ها
درجه سی :
نامحدود + ساخت 3-5 منو ( هر منو حداکثر دارای دو زیر منو ) + آموزش عمومی ایجاد منو و زیرمنو
درجه بی :
نامحدود + ساخت 5-8 منو ( هر منو حداکثر دارای سه زیر منو ) + آموزش عمومی ایجاد منو و زیر منو
درجه آ :
نامحدود + ساخت 8-10 منو ( هر منو حداکثر دارای چهار زیر منو ) + آموزش عمومی ایجاد منو و زیر منو
پنل حرفه ای :
نامحدود+ ساخت 10-12 منو ( هر منو حداکثر دارای پنج زیر منو ) + آموزش عمومی ایجاد منو و زیرمنو
پنل ویژه :
نامحدود+ ساخت 12-14 منو ( هر منو حداکثر دارای پنج زیر منو ) + آموزش عمومی ایجاد منو و زیرمنو

توجه :
در صورت درخواست کارفرما ، به ازای اضافه شدن هر منو مبلغ 2 هزار تومان و به ازای اضافه شدن هر زیر منو مبلغ هزارتومن به قرارداد اضافه خواهد شد.


انتخاب طرح ظاهری + درخواست تغییر در طرح اولیه

درجه سی :
ندارد + امکان درخواست برای تغییر عناوین + امکان درخواست برای جا به جایی بخش بندی ها + آموزش عمومی
درجه بی :
طرح ساده + امکان درخواست برایی تغییر عناوین + امکان درخواست برای جا به جایی بخش بندی ها + امکان تغییر در منو های سایت + آموزش عمومی
درجه آ :
طرح متوسط + امکان درخواست برایی تغییر عناوین + امکان درخواست برای جا به جایی بخش بندی ها + امکان تغییر در منو های سایت + امکان تغییر در بخش های موجود + آموزش عمومی
پنل حرفه ای :
طرح با کیفیت بالا + امکان درخواست برای تغییر عناوین + امکان درخواست برای جا به جایی بخش بندی ها + امکان تغییر در منو های سایت + امکان تغییر در بخش های موجود + کم یا اضافه کردن بخش ( در صورتی که به هزینه سایت اضافه گردد قبل از انجام به اطلاع مشتری خواهد رسید . ) + آموزش عمومی
پنل ویژه :
طرح اختصاصی + امکان درخواست برای تغییر عناوین + امکان درخواست برای جا به جایی بخش بندی ها + امکان تغییر در منو های سایت + امکان تغییر در بخش های موجود + کم یا اضافه کردن بخش ( در صورتی که به هزینه سایت اضافه گردد قبل از انجام به اطلاع مشتری خواهد رسید . ) + آموزش اختصاصی

نکته :
تمامی درخواست ها فقط برای یک بار قابل انجام میباشند.
توجه :
در صورت درخواست کارفرما ، هرگونه تغییر در ظاهر وب سایت و ... قابل اعمال میباشد که هزینه هرگونه درخواست ، قبل از اعمال آن به اطلاع کارفرما خواهد رسید.

بسیار مهم :
درخواست تغییر در طرح اولیه به معنی تغییر در عناوین منو و یا بخش های سایت ( مثلا تغییر نام بخش آخرین اخبار به جدیدترین اخبار ) و یا جا به جایی بخش های سایت میباشد ( مثلا تغییر مکان جستجو از سمت چپ به راست و... ) میباشد به همین دلیل تغییر در طرح اولیه شما به معنی تغییر کلی طرح شما نمیباشد . درصورتی که وب سایت شما بر اساس طرح درخواستی شما (طرحی که به صورت کتبی ، شفاهی و یا از طریق فایل pdf و... ارسال شده ) طراحی شده باشد ، پس از طراحی قابل تغییر به طرحی دیگر نخواهد بود ، در صورت تمایل به تغییر طرح ارسالی خودتان پس از طراحی سایت ، طرح جدید شامل هزینه طراحی خواهد بود که متعاقبا به شما اعلام خواهد شد .


سئو ( بهینه سازی ساختار سایت )
پنل های (سئو) بهینه سازی برنزی , نقره ای و طلایی به ترتیب دارای قیمتهای 190 , 290 و 590 هزار تومان می باشد اما هزینه آنها برای درجه هایی که این بسته ها را دارند محاسبه نمی گردد و به رایگان اعمال می شوند .


گرافیک ( ظاهر سایت )
درجه سی :
گرافیکی ساده و غیرقابل تغییر بر اساس درخواست مشتری ( مشتری فقط میتواند تم رنگی وب سایت را انتخاب کند )
درجه بی :
گرافیک متوسط + امکان تغییر در رنگ بندی سایت ، فاقد طراحی هدر و تصاویر گرافیکی برای بخش های مختلف سایت
درجه آ :
گرافیک خوب + امکان تغییر در رنگ بندی سایت + طراحی هدر
پنل حرفه ای:
گرافیک عالی + امکان تغییر در رنگ بندی سایت + طراحی هدر + طراحی گرافیکی برای 2 الی 3 بخش از سایت
پنل ویژه :
گرافیک حرفه ای + امکان تغییر در رنگ بندی های سایت + طراحی هدر + طراحی گرافیکی برای تمامی بخش های سایت

نکته :
تمامی درخواست ها فقط برای یک بار قابل انجام میباشند.
توجه :
در صورت درخواست کارفرما ، هرگونه درخواست خارج از شرایط و ضوابط تعرفه ها شامل هزینه میباشد که متعاقبا به اطلاع خواهد رسید.

فرم تماس ، آمار سایت ، سایر امکانات اولیه
درجه سی :
دارد
درجه بی :
دارد
درجه آ :
دارد
پنل حرفه ای :
دارد
پنل ویژه :
دارد


امکانات سفارشی
درجه سی :
ندارد
درجه بی :
دارای 1 الی 2 بخش اختصاصی
درجه آ :
داری 3-4 بخش اختصاصی
پنل حرفه ای :
دارای 4-6 بخش اختصاصی
پنل ویژه :
تمامی بخش ها میتوانند به صورت اختصاصی طراحی شوند.

توجه :
در صورت درخواست کارفرما ، اضافه شدن هرگونه بخش اختصاصی افزون بر بخش های موجود طبق جدول تعرفه ها شامل هزینه بوده که این هزینه متعاقبا به کارفرما اعلام خواهد شد.

درج و مدیریت تصاویر
درجه سی :
درج لوگوی ارسالی مشتری + آموزش عمومی درج و مدیریت تصاویر
درجه بی :
درج لوگوی ارسالی مشتری + قرار دادن تصاویر اسلاید شو یا هدر ارسالی از طرف مشتری ( حداکثر 2 تصویر ) + آموزش عمومی درج و مدیریت تصاویر
درجه آ :
درج لوگوی ارسالی مشتری + قرار دادن تصاویر اسلاید شو یا هدر ارسالی از طرف مشتری ( حداکثر دو تصویر ) + قرار دادن تصاویر درخواستی در 3 الی 4 بخش از سایت ( هر بخش تنها یک الی دو تصویر ) + آموزش عمومی درج و مدیریت تصاویر
پنل حرفه ای :
درج لوگوی ارسالی مشتری + قرار دادن تصاویر اسلاید شو یا هدر ارسالی از طرف مشتری ( حداکثر دو تصویر ) + قرار دادن تصاویر درخواستی در 5 الی 6 بخش از سایت ( هر بخش تنها یک الی دو تصویر )
پنل ویژه :
تمام تصاویر مبتنی بر درخواست مشتری + آموزش اختصاصی

توجه :
در صورت درخواست کارفرما ، به ازای اضافه شدن هر تصویر به اسلاید شو مبلغ 2 هزار تومان ، به ازای اضافه شدن هر تصویر به هر بخش از سایت مبلغ 1500 تومان به قرارداد اضافه خواهد شد.

نکاتی در مورد هزینه ها :

1 :
در صورتی که کاربر یکی از درجه های فوق را انتخاب کند اما به بعضی از امکانات آن درجه نیاز نداشته باشد هزینه ای بابت آن کسر نمی گردد . البته ممکن است بنابر شرایطی شرکت ایفانت برای مشتری تخفیف در نظر بگیرد .

2 :
پنل های (سئو) بهینه سازی برنزی , نقره ای و طلایی به ترتیب دارای قیمتهای 190 , 290 و 590 هزار تومان می باشد اما هزینه آنها برای درجه هایی که این بسته ها را دارند محاسبه نمی گردد و به رایگان اعمال می شوند .3 :
پشتیبانی برای تمام درجه های طراحی برای یک سال به رایگان انجام می گردد . اما برای پنل های ویژه و حرفه ای پشتیبانی ویژه انجام خواهد شد . برای اطلاع از خدمات پشتیبانی با مسئول پشتیبانی تماس بگیرید .4 :
هاست و دامنه (دویست مگابایت هاست لینوکس آلمان و یک دامنه داد آی آر ) برای تمام درجه ها غیر از درجه c برای یک سال به رایگان هدیه داده می شود و در صورتی که به آن نیاز نداشته باشید هزینه ای کسر نمی گردد.5 :
امکانات و طرح ظاهری مهمترین ملاکهای تعیین قیمت دقیق می باشند و تا این موارد به طور دقیق مشخص نگردد امکان تعیین هزینه های دقیق وجود ندارد . به همین دلیل هزینه ها در جدول تعرفه های بالا به صورت تقریبی درج شده اند .6 :
در بخش گرافیک و ظاهر سایت معمولا هرچقدر طرح ظاهری سایت دارای موقعیت های (پازیشن) بیشتر , افکتهای بیشتر , طراحی استاندارد و مدیریت قالب حرفه ای , استفاده از اصول رنگشناسی , اسلایدر و اسلایدشو ها و در نهایت زیبایی و کارایی و کاربر پسندی بیشتر باشد سطح گرافیک به سمت سطح حرفه ای و در نتیجه هزینه بالاتر نزدیک تر میشود.7 :
در بخش امکانات مورد نیاز هر چقدر امکانات دارای ارتباط بیشتر با کاربر , پیچیدگی ساخت و مدیریت , زمان بر بودن ساخت و در نهایت هر چقدر اختصاصی تر و سفارشی تر باشد به سمت حرفه ای و هزینه بالاتر نزدیکتر خواهد شد .


توجه : سایر جزئیات مطابق با جدول تعرفه ها ( موجود در منوی تعرفه ها ) میباشد .

پشتیبانی :

توجه : خدمات پشتیبانی شامل اولویت بندی میباشد و اولویت انجام درخواست ها بر اساس تعرفه انتخابی مشتری میباشد.

کلمات کلیدی : تعرفه طراحی سایت , هزینه طراحی وب سایت , هزینه های راه اندازی سایت , هزینه ساخت سایت , قیمت طراحی سایت , قیمت سایت , تعرفه طراحی وب سایت , کمترین قیمت طراحی سایت , هزینه راه اندازی وب سایت , قیمت ساخت سایت می باشند .

برای دریافت اطلاعات تکمیلی از لینک زیر استفاده نمائید

https://efanetco.com/تعرفه-هزینه-قیمت-طراحی-وب-سایت

]]>
آموزش دو روش برای افزایش فروش در دنیای وب 2016-08-27T06:55:32+01:00 2016-08-27T06:55:32+01:00 tag:http://cheap-site.ir/post/20 رویا احمدی عنوان: آموزش کامل HTMLبه صورت مرحله به مرحله بدون پرداخت هزینه ای یکی از زبانهایی پرکاربرد در طراحی صفحات وب HTMLمی باشد که در ادامه به تاریخچه ی از زبان HTMLمی پردازیم.HTMLمخفف عبارت Hyper Text Markup Language می باشد که در واقع گسترده ترین زبان استفاده شده در صفحات وب می باشد. HTML توسط برنرز لی در اواخر سال 1991 ایجاد شد، اما html 2.0 اولین نوع استاندارد آن بود که در سال 199

عنوان: آموزش کامل HTMLبه صورت مرحله به مرحله بدون پرداخت هزینه ای

یکی از زبانهایی پرکاربرد در طراحی صفحات وب HTMLمی باشد که در ادامه به تاریخچه ی از زبان HTMLمی پردازیم.HTMLمخفف عبارت Hyper Text Markup Language می باشد که در واقع گسترده ترین زبان استفاده شده در صفحات وب می باشد.

HTML توسط برنرز لی در اواخر سال 1991 ایجاد شد، اما html 2.0 اولین نوع استاندارد آن بود که در سال 1995 منتشر شد. HTML 4.01 ورژن مهمی از HTML بود که دراواخر 1999 منتشر شد. گرچه HTML 4.01 ورژنی است که به طور گسترده استفاده می شود، اما معمولا HTML 5 را داریم که توسعه ی یافته html 4.01 است و در سال 2012 منتشر شد.

این آموزش برای آشنا کردن طراحان و توسعه دهندگان وب با نیاز برای درک HTML با جزئیات کافی به همراه یک نظر کلی ساده و مثال های عملی، طراحی شده است. این آموزش به شما محتوای کافی برای شروع با HTML از جایی که می توانید تخصصی با سطح بالاتر داشته باشید، ارائه می دهد.

پیش نیازها:

قبل از پیش رفتن با این آموزش شما باید یک دانش پایه برای کار با ویندوز و سیستم عملیاتی Lunix داشته باشید. علاوه بر این شما باید با موارد زیر آشنا باشید:

تجربه کار با هر ویرایشگری مانند Notepad، Notepad ++ و یا Editplus و غیره.

چگونگی ایجاد مسیرها و فایل ها روی کامپیوتر خود.چگونگی مسیریابی از طریق مسیرهای مختلف.چگونگی تایپ کردن محتوا در یک فایل و ذخیره ی آنها روی کامپیوتر

باید بدانید که طراحی یک سایت به تنهایی کافی نیست ، باید طراحی شما از نظر گرافیکی ، سرعت ، بهینه سازی برای موتورهای جستجو به ویژه گوگل ، اطلاعات و محتوا و... کارآمد بوده و توانایی جذب مشتری را دارد. اینکه تنها یک سایت طراحی کرده و تصور کنید داشتن یک سایت به معنی فروش در اینترنت است تصوری کاملا اشتباه بوده و باید بدانید   اجزای مختلفی مانند یک پازل باید در کنار یکدیگر قرار بگیرند تا باعث شود سایت شما به فروش شما کمک نماید .

پس باید سایتی طراحی نمایید که از نظر گرافیکی ، از نظر سرعت بارگذاری ، از نظر محتوا ، کاربرپسند بودن و .... در شرایطی خوب قرار داشته باشد و بتوانید با داشتن این خصوصیات مهم ، به فروش خود کمک کنید .

در دنیای امروزی راه های زیادی وجود دارد تا صاحبان وب سایت ها بتوانند بدون هزینه نسبت به توسعه کسب و کار خود اقدام نمایند. باید بدانید که ایجاد صفحه ای در فیس بوک، توییتر، گوگل +، و سایر شبکه های اجتماعی برای کسب و کار شما بسیار مهم است و باعث معاشرت شما با متخصصان و دیگر مخاطبان خواهد شد. استفاده از SEO (بهینه سازی موتور جستجو) نیز برای افزایش رتبه بندی شما در نتایج جستجو از اهمیت ویژه ای برخودار است و تاثیر گذاری آن غیر قابل انکار است .

سعی کنید از تمامی عناصر برای پیشرفتتان بهره بگیرید و در وب سایتتان از نظر سئو ، بازاریابی و... کاملا حرفه ای رفتار کنید. برخی بازاریابی های اینترنتی را شبیه بازاریابی میدانند اما این تصور کاملا اشتباه است. شرکت شما باید دید بسیار حرفه ای داشته باشد تا بتوانید قدم هایتان را به سمت موفقیت محکم و استوار بردارید. با تبلیغ و ترویج وب سایتتان ، کسب و کار خود را در جهان آنلاین به مردم معرفی نمایید، با اینکار شما قادر خواهید بود مشتریان زیادی برای خود جذب کرده و حتی مشتریانی در دور افتاده ترین شهرها و روستاها برای خود بیابید.

]]>
اسکن تصاویر و بهینه سازی آن برای استفاده در وب سایت 2016-08-23T05:08:02+01:00 2016-08-23T05:08:02+01:00 tag:http://cheap-site.ir/post/19 رویا احمدی عنوان: چرا سبک های CSS رنگی من کار نمی کند؟ اگر عکس شما آنالوگ باشد برای استفاده از آن در کامپیوتر و وب سایت خود نیاز به استفاده از دستگاه اسکنر دارید.برای اینکه عکس ها را به درستی اسکن کنید : تغییر اندازه تصویراکثر اسکنرها وقتی عکس خود را درون سیستم اسکن میکنید تصویر را در ابعادی بسیار بزرگ نمایش میدهند.برای اینکه عکس شما کم حجم و

عنوان: چرا سبک های CSS رنگی من کار نمی کند؟

اگر عکس شما آنالوگ باشد برای استفاده از آن در کامپیوتر و وب سایت خود نیاز به استفاده از دستگاه اسکنر دارید.
برای اینکه عکس ها را به درستی اسکن کنید :

تغییر اندازه تصویر
اکثر اسکنرها وقتی عکس خود را درون سیستم اسکن میکنید تصویر را در ابعادی بسیار بزرگ نمایش میدهند.
برای اینکه عکس شما کم حجم و ابعاد آن طبیعی شود با استفاده از ریسایز کردن عکس ( به وسیله فتوشاپ و ... ) ابعاد آن را تنظیم کنید.

تبدیل عکس به JPEG
هنگامی که میخواهید عکس ریسایز شده خود را ذخیره نمایید ، آن را با فرمت JPEG  ذخیره کنید تا عکس شما از نظر حجم بهینه باشد و بتوانید از آن به راحتی در وب سایتتان استفاده کنید .

نوشتن و یا ویرایش صفحه وب خود
اضافه کردن تصویر به وب سایتتان از طریق HTML  را با پیروی از دستورالعملی که در مقاله ما در رابطه با اضافه کردن عکس از طریق HTML  بود انجام دهید .

آپلود تصویر و صفحه وب
تصویر خود را در سندHTML آپلود کنید.

تست صفحه شما
اطمینان حاصل کنید که دیگران میتوانند صفحه شما را با هر مرورگری به راحتی و بدون مشکل ببینند.

]]>
غفلت از توییتر به دلیل استفاده از گوگل پلاس و فیس بوک 2016-08-22T05:41:16+01:00 2016-08-22T05:41:16+01:00 tag:http://cheap-site.ir/post/18 رویا احمدی عنوان: استفاده از کدام شبکه اجتماعی بهتراست امروزه رسانه های اجتماعی از دو جهت اهمیت فراوانی دارند ، از یک جهت به دلیل اینکه میتوانند کسب و کار شما را معرفی نموده و برند شما را بر سر زبان ها بیاندازند و از طرفی میتوانند سئو سایت شما را افزایش دهند.  همین دو دلیل باعث شده تا بسیاری از صاحبان کسب و کارهای آنلاین نسبت به استفاده از رسانه های اجتماع&#1

عنوان: استفاده از کدام شبکه اجتماعی بهتراست

امروزه رسانه های اجتماعی از دو جهت اهمیت فراوانی دارند ، از یک جهت به دلیل اینکه میتوانند کسب و کار شما را معرفی نموده و برند شما را بر سر زبان ها بیاندازند و از طرفی میتوانند سئو سایت شما را افزایش دهند.  همین دو دلیل باعث شده تا بسیاری از صاحبان کسب و کارهای آنلاین نسبت به استفاده از رسانه های اجتماعی مصمم شده و از مزایای آن بهره مند شوند. اغلب صاحبان کسب و کارهای آنلاین تنها به استفاده از گوگل پلاس برای افزایش سئو و فیس بوک برای معروف کردن نام تجاری خود اکتفا میکنند و از سایر رسانه های اجتماعی غافل میشوند . درست است که گوگل پلاس بیشترین تاثیر را نسبت به سایر رسانه های اجتماعی در سئو سایت شما خواهد داشت و همچنین فیس بوک بهترین رسانه اجتماعی برای معروف کردن برند شما است اما غافل شدن از سایر رسانه های اجتماعی باعث میشود تا از برخی ظرفیت ها برای افزایش سئو و افزایش فروش غافل شوید که این مسئله قطعا به ضرر شما تمام خواهد شد. 

اگر میخواهید به موفقیت برسید ، میزان درآمد زایی خود را ارتقا دهید و به اهداف بلند مرتبه خود دست پیدا کنید باید از تمامی ظرفیت های قابل استفاده ، استفاده لازم را ببرید . اگر در حال حاضر در مبحث رسانه های اجتماعی  به گوگل پلاس و فیس بوک اکتفا کرده اید ، از سایر ظرفیت ها استفاده ای نمیکنید و در شرایطی که رقبای شما نسبت به استفاده از تمام ظرفیت های موجود بهتر از شما عمل نمایند قطعا از شما پیشی گرفته و یک قدم جلو خواهند زد . دنیای تجارت الکترونیک همواره دنیایی پر از رقابت است آن هم رقابتی بسیار سخت و نفس گیر به همین دلیل برای برتری نسبت به رقبا نباید حتی یک قدم اشتباه برداشت و یا از برداشتن قدمی مثبت چشم پوشی کرد . عدم استفاده از ظرفیت هایی که میتوانید از طریق آن به حداکثر بهره برداری از این مبحث ( در این مقاله منظور از ظرفیت ها ، قدرت رسانه های اجتماعی در افزایش سئو و افزایش فروش است ) دست پیدا نموده و خود را از رقبا جلوتر ببینید.

آیا تا به حال به استفاده از توییتر فکر کرده اید ؟ آیا فکر کرده اید توییتر نیز برای خود کاربران زیادی دارد ؟ آیا میدانید که توییتر یکی از مناسب ترین رسانه های اجتماعی برای بازاریابی به شمار میرود زیرا بسیاری از کاربران آن به همین دلیل در آن حضور داشته و یا به دنبال خرید هستند یا تبلیغات تجاری ؟ به هرحال واقعیت این است که استفاده از رسانه اجتماعی فیس بوک بیشتر به دلیل بازاریابی و برند سازی میباشد ( البته تاثیر مثبتی نیز بر روی سئو سایت شما خواهد داشت ) اما فعالیت در توییتر نیز مزایای خاص خود را دارد . از مهمترین مزایای استفاده از توییتر میتوان به تجاری تر بودن آن اشاره نمود ، مزیتی که باعث میشود کاربران زیادی از توییتر برای یافتن کالا و خدمات مد نظر خود استفاده نمایند و یا برای افزایش فروش خود نسبت به تبلیغات از طریق آن اقداماتی انجام دهند. مزیت دیگر توییتر این است که افراد متخصص بیشتری در آن فعالیت مینماید ( فیس بوک بیشتر برای دوستی های اجتماعی و این نوع مسائل طراحی شده است در حالی که توییتر تجاری تر میباشد و زیاد برای دوستی های اجتماعی مکان مناسبی به شمار نمی آید ) و شما میتوانید با استفاده از نظرات آن ها پیشرفت های بسیار خوبی داشته باشید . از طرفی شما میتوانید در توییتر نیز اندکی به سئو سایت خود کمک کرده و از طرفی برند سازی خود را نیز بهبود ببخشید زیرا قطعا کاربرانی یافت میشوند که علاقه ای به گوگل پلاس و فیس بوک نداشته اما از توییتر استفاده میکنند به همین دلیل شما میتوانید علاوه بر استفاده از گوگل پلاس و فیس بوک ، استفاده از توییتر را نیز در دستور کار خود قرار دهید. 

توییتر نیز مانند گوگل پلاس و فیس بوک دارای ظرفیت های عظیمی برای پیشرفت کردن شما میباشد اما بسیاری از صاحبان کسب و کارهای آنلاین از ظرفیت ها و مزایای آن غافل میباشند . همانطور که گفتیم برای رسیدن به موفقیت باید از تمامی ظرفیت ها استفاده نمایید اما متاسفانه بسیاری از صاحبان کسب و کارهای آنلاین نسبت به استفاده کردن از توییتر غفلت میورزند در حالی که توییتر میتواند برگ برنده شما باشد زیرا بسیاری از صاحبان کسب و کارهای آنلاین تنها به گوگل پلاس و فیس بوک بسنده میکنند اما اگر شما بتوانید از طریق توییتر نیز جذب مشتری و همچنین افزایش سئو داشته باشید ، توییتر میتواند برگ برنده شما باشد و شما را نسبت به رقبایتان جلو بیاندازد. برای استفاده از توییتر حتی یک لحظه درنگ نکنید زیرا توییتر با ظرفیت های عظیمی که دارد بدون اینکه نیاز باشد هزینه ای پرداخت نمایید به پیشرفت شما کمک میکند . سعی کنید اگر میخواهید از قدرت رسانه های اجتماعی در زمینه افزایش سئو و افزایش فروش استفاده نمائید از تمامی ارکان آن استفاده نموده و از ظرفیت های موجود بهره برداری نمائید. همچنین با استفاده از توییتر میتوانید به بازاریابی اینترنتی خود کمک فراوانی نمائید ، البته این امر مستلزم داشتن طراحی سایت قدرتمند میباشد.

]]>
برای طراحی سایت باید به چه کسانی اعتماد کنیم 2016-08-21T05:04:58+01:00 2016-08-21T05:04:58+01:00 tag:http://cheap-site.ir/post/17 رویا احمدی عنوان: عوامل مؤثر در انتخاب یک شرکت طراحی سایت با پیشرفت تکنولوژی در دنیای امروزه اکثر شرکت ها رو به سوی استفاده از شبکه جهانی و گسترده وب آورده اند تا برای ترویج کسب و کار خود از آن بهره بگیرند. به همین دلیل است که امروزه شرکت های طراحی سایت زیادی در دنیا دیده میشود.برای سفارش دادن به یک شرکت طراحی سایت باید چند عامل را در نظر

عنوان: عوامل مؤثر در انتخاب یک شرکت طراحی سایت

با پیشرفت تکنولوژی در دنیای امروزه اکثر شرکت ها رو به سوی استفاده از شبکه جهانی و گسترده وب آورده اند تا برای ترویج کسب و کار خود از آن بهره بگیرند. به همین دلیل است که امروزه شرکت های طراحی سایت زیادی در دنیا دیده میشود.برای سفارش دادن به یک شرکت طراحی سایت باید چند عامل را در نظر بگیرید سپس به یک شرکت درخواست طراحی سایت بدهید.

دیدن نمونه کارها

یکی از عوامل مهم در هنگام انتخاب یک شرکت طراحی وب سایت به منظور توسعه یا طراحی یک وب سایت ، نوع طرح های شرکت طراح وب است که در گذشته تولید شده است. بسیاری از شرکت های طراحی وب سایت تعدادی از نمونه کارهای خود را برای مشتریان بالقوه در دسترس قرار میدهند تا افراد برای مشاهده آنها اقدام نمایند.این مسئله به شما کمک میکند تا از میزان توانایی ها و نحوه عملکرد شرکت طراحی سایت تا حدی آگاه میشوید. بنابراین، همیشه برای دیدن نمونه کارهای قبلی یک شرکت طراحی وب سایت اقدام نمایید.


زمان تکمیل تخمینی

یکی دیگر از عوامل مهمی که به نظر میرسد در هنگام انتخاب یک شرکت طراحی وب سایت باید به آن توجه نمود ، زمان تکمیل تخمینی وب سایت شما است. شما باید اطلاع داشته باشید که چه مدت طول میکشد تا مراحل طراحی سایت شما به پایان برسد. ممکن است شما به مشتریان خود وعده دهید که در فلان تاریخ سایت شما آماده خواهد شد اما اگر شرکت طراح زمان مشخصی به شما ندهد نمیتوانید این وعده را به مشتریان خود بدهید.

هزینه پیش پرداخت پروژه طراحی وب سایت


این مسئله نیز جزء اصلی ترین مسائل طراحی سایت به حساب می آید.دانستن اینکه شرکت طراحی سایت چه مقدار از مبلغ اصلی قرارداد را در ابتدای کار میگیرد برای شما باید حائز اهمیت باشد.

هزینه کلی طراحی سایت


هزینه اصلی طراحی سایت بسیار پر اهمیت است ، شما باید بدانید که آیا شرکتی که انتخاب کرده اید بیش از سایرین پول نمیگیرد؟ آیا سایتتان به اندازه پولی که هزینه میکنید ارزش دارد ؟ آیا میتوانید هزینه ای که کرده اید را از طریق خود سایت جبران نمایید ؟

تجربه و تخصص


هرچه تجربه شرکت طراحی سایتی که انتخاب کرده اید بیشتر باشد به نفع شما خواهد بود.سعی کنید در انتخاب خود میزان تجربه و تخصص شرکت مد نظرتان را کامل بررسی نمایید تا خیالتان از بابت حرفه ای بودن طراحی راحت شود.


خدمات و پشتیبانی


شرکتی را انتخاب نمایید که خدمات طراحی سایت خوبی را برای مشتریان در نظر گرفته و از نظر پشتیبانی تیم قدرتمندی را در اختیار داشته و در هرلحظه از شبانه روز پاسخگوی شما خواهد بود.

]]>
آموزش طراحی وبسایت به صورت حرفه ای در کوتاه ترین زمان ممکن 2016-08-20T05:24:11+01:00 2016-08-20T05:24:11+01:00 tag:http://cheap-site.ir/post/16 رویا احمدی عنوان: عملکرد قوی در طراحی سایت واقعیت این است که عملکرد قوی در زمینه طراحی سایت باید یک نیاز در هر پروژه طراحی وب به حساب بیاید نه یک چاره اندیشی موقت برای رسیدن به اهداف مادی یک شرکت. عملکرد ضعیف باعث کاهش در درآمد، ترافیک، تبدیل بازدیدکننده به مشتری عدم رضایت کاربران میشود که همه این موارد به طور کلی

عنوان: عملکرد قوی در طراحی سایت

واقعیت این است که عملکرد قوی در زمینه طراحی سایت باید یک نیاز در هر پروژه طراحی وب به حساب بیاید نه یک چاره اندیشی موقت برای رسیدن به اهداف مادی یک شرکت. عملکرد ضعیف باعث کاهش در درآمد، ترافیک، تبدیل بازدیدکننده به مشتری عدم رضایت کاربران میشود که همه این موارد به طور کلی به یک دیگر گره خورده است. مطالعه موردی نشان می دهد که بهبود عملکرد تمامی این موارد را تحت تاثیر قرار میدهد. این وضعیت هیچ تفاوتی با وضعیت فعلی تلفن همراه ندارد ، وضعیتی که در آن 71 درصد از مردم می گویند انتظار دارند سایتها در مقایسه با زمانی که با دسکتاپ بارگذاری میشوند نباید از سرعت کمتری برخودار باشند.


یکی از اصلی ترین مسائلی که باعث میشود یک کاربر بارها و بارها به یک سایت مراجعه نماید عملکرد آن سایت است زیرا این عملکرد یک جزء اساسی برای ایجاد تجربه مثبت در ذهن کاربر است. بنابراین با توجه به اهمیت فوق العاده زیاد عملکرد شما در موفقیت هر پروژه باید نسبت به نحوه عملکرد خود بسیار حساس باشید و همه جوانب را در نظر بگیرید زیرا هرچه کاربران از عملکرد شما رضایت بیشتری داشته باشند میزان بازدید سایت شما افزایش پیدا میکند ، افزایش بازدید به خودی خود افزایش فروش را در پی خواهد داشت و افزایش فروش باعث قدرتمند شدن شما از نظر مادی و در نهایت پیشرفت چشمگیر شرکت شما میشود . همه این موارد مانند دانه های یک زنجیر به هم متصل هستند و اگر مرحله به مرحله این مسیر را طی کنید قطعا به هدف نهایی خواهید رسید.


کارشناسان طراحی سایت اعتقاد دارند عملکرد ضعیف به طور ذاتی با طراحی سایت اختلاف داشته و هرگز قابل قبول نیست. عملکرد ضعیف باعث هدر رفتن سرمایه شرکت میشود و این مسئله اصلا به نفع شرکت نخواهد بود. بسیاری از شرکت ها ب سمت تجارت الکترونیک حرکت میکنند تا از طریق طراحی یک سایت و اداره آن بتوانند درآمدزایی نمایند اما عملکرد ضعیف در طراحی سایت باعث میشود نه تنها به درآمد و سود دهی شرکت اضافه نشود بلکه ضرر و زیان هایی نیز متوجه شرکت شود زیرا برای طراحی یک سایت گاهی ممکن است هزینه های سنگینی شود اما نتیجه آن کاملا منفی باشد آن هم فقط به یک دلیل ، ضعف در عملکرد و در واقع ضعف در طراحی. همین مسئله باعث میشود شرکت های معتبر طراحی خود را به هر شرکتی واگذار نکنند ، ابتدا تحقیق کرده و مطمئن شوند که بهترین شرکت را نسبت به بودجه خود انتخاب کرده اند ، شرکتی که از نظر عملکرد در سطح ایده آلی قرار داشته باشد و بتواند شرکت را به اهداف خود نزدیک نماید.


برای حل این مسئله و ریشه کن کردن عملکرد ضعیف باید شروع به پیشرفت هایی در زمینه های مختلف کرد. پیشرفت در عملکرد باعث رونق کسب و کارهای آنلاین میشود زیرا درحال حاضر بسیاری از شرکت ها با عملکردی ضعیف در طراحی باعث ایجاد یک دید منفی نسبت به تمامی شرکت های طراحی سایت شده اند اما در صورت پیشرفت این شرکت ها رفته رفته این دید نسبتا منفی از بین خواهد رفت. بسیاری از افراد که آگاهی لازم برای تشخیص شرکت های معتبر از شرکت های غیر معتبر را ندارند ممکن است هزینه زیادی را متحمل شده ولی به دلیل سپردن کار به یک شرکت غیرمعتبر تمام هزینه خود را از دست رفته ببینند و نه تنها به هدف خود نرسیده اند بلکه ضرر سنگین مادی را نیز متحمل شده اند. همین ضررهای نا به جا باعث به وجود آمدن یک دید منفی نسبت به شرکت های طراحی سایت است زیرا کسانی که یک بار هزینه اشان به هدر میرود یا برای بار دوم اقدام به طراحی سایت نمیکنند و یا اگر قصد انجام اینکار را داشته باشند با ترس بسیار زیادی این کار را انجام خواهند داد.


برای بهبود عملکرد میتوان نسبت به ایجاد یک فرهنگ مناسب در رابطه با عملکرد صحیح و قابل اعتماد و حرفه ای اقدام کرد و به این ترتیب باعث از بین رفتن دید منفی کاربران شد. اگر شرکت ها درک صحیحی از چگونگی عملکرد در طراحی داشته باشند به موفقیت یک پروژه میتوان امیدوار بود اما اگر این درک صحیح وجود نداشته باشد تصور موفقیت آمیز بودن یک پروژه تصوری نسبتا محال خواهد بود زیرا موفقیت یک پروژه در گرو عملکرد مسئولین در انجام پروژه است.

 

]]>
یک وب سایت خوب چه ویژگی هایی دارد 2016-08-18T04:40:07+01:00 2016-08-18T04:40:07+01:00 tag:http://cheap-site.ir/post/15 رویا احمدی عنوان: نکاتی در طراحی مب سایت که باید به آنها توجه کرد چگونه به مسافران وب در پیدا کردن راهشان کمک کنیم ؟ممکن است سایت شما پر از اطلاعات مفید در رابطه با محصولات یا خدمات شما باشد. اما اگر بازدیدکنندگان سایت شما نتوانند راه خود را براحتی در میان صفحات شما پیدا کنند دیگر هرگز آن سایت باز نخواهند گشت! در کنار داشتن اطلاعات مفید، مهم ترین نکته در طراحی یک وب سایت

عنوان: نکاتی در طراحی مب سایت که باید به آنها توجه کرد

چگونه به مسافران وب در پیدا کردن راهشان کمک کنیم ؟
ممکن است سایت شما پر از اطلاعات مفید در رابطه با محصولات یا خدمات شما باشد. اما اگر بازدیدکنندگان سایت شما نتوانند راه خود را براحتی در میان صفحات شما پیدا کنند دیگر هرگز آن سایت باز نخواهند گشت! در کنار داشتن اطلاعات مفید، مهم ترین نکته در طراحی یک وب سایت طراحی صحیح پیوندهای بین صفحات آن سایت است که متاسفانه این نکته در طراحی بیشتر وب سایت ها نادیده گرفته می شود . 9 نکته ای که در ادامه خواهید خواند به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید پیوندهای بین صفحات وب سایتتان را کاراتر و اصولی تر طراحی نمایید.

. نکته 1: از لینکهای متنی استفاده کنید!
شاید استفاده از تصاویر یا اشکال گرافیکی در سایت بسیار وسوسه انگیز و اغوا کننده باشد اما بعضی مواقع یک کم هم بسیار زیاد است ! تا جایی که برایتان امکان دارد سعی کنید که پیوندهای موجود بین صفحاتتان را بصورت لینک های متنی طراحی کنید، زیرا این نوع لینکها بسیار موثر تر از لینکهای تصویری یا گرافیکی عمل می کنند . مطالعات نشان داده که اکثر بازدید کنندگان سایتها ابتدا لینکهای متنی را خوانده و سپس به سراغ لینکهای تصویری یا گرافیکی می روند .

نکته 2: یک راه حل خوب برای استفاده از لینکهای گرافیکی!
اگر شما ناچارید که از لینکهای تصویری یا گرافیکی در وب سایتتان استفاده نمایید حتما از پارامتر Alt برای تصویرتان استفاده کنید . استفاده از این پارامتر در طراحی لینکهای تصویری باعث می شود که کاربرانی که از کاوشگرهای متنی مانند lynx استفاده می کنند یا کاربرانی که گرافیک و تصویر را در کاوشگرهای خود غیر فعال کرده اند نیز بتوانند راه خود را در میان صفحات وب سایت شما پیدا کنند .به علاوه سعی کنید حتما در قسمت پایین هر صفحه با استفاده از لینکهای متنی راهنمایی واضح از سایتتان ارائه دهید تا صفحات اصلی سایت شما از این طریق نیز قابل دسترسی باشند .

نکته 3: یک صفحه با عنوان نقشه سایت طراحی کنید .
صفحه نقشه سایت می تواند یک راهنمای بسیار خوب برای کاربران سایت شما باشد. در طراحی صفحه نقشه سایتتان سعی کنید از یک ساختار درختی استفاده کنید بگونه ای که بخشهای مهم سایت بطور واضح در آن مشخص شده باشد و صفحات مربوط به هر کدام از بخشها به صورت زیر مجموعه آن بخش نمایش داده شوند . برای مثال می توانید سایت خود را به 4 بخش اصلی شامل محصولات، خدمات، سوال های رایج و تماس تقسیم کرده و عناوین صفحات مرتبط با هر یک از این بخش ها را در زیر آن قرار دهید بصورتی که به صفحه مربوط به خود لینک شوند . برای آشنایی بیشتر با ساختار نقشه سایت پیشنهاد می کنم که به چند وب سایت بزرگ مراجعه کنید و صفحه نقشه آنها را بررسی کنید.

نکته چهارم : از بکار بردن فریم پرهیز کنید.
تا جایی که امکان دارد سعی کنید از بکار بردن فریم در طراحی وب سایتتان پرهیز کنید. اکثر مرورگرهای رایج با نمایش فریم ها مشکل دارند و ممکن است کاربران هنگامی که در صفحه مقابل خود با چندین اسکرول بار مختلف روبرو می شوند به طور کامل گیج شوند ! اگر ناچارید که حتما از فریم ها در طراحی سایت خود استفاده نمایید پس خودتان را برای دوبرابر شدن کار آماده کنید زیرا لازم است که یک نسخه بدون فریم هم از سایتتان بسازید تا کاربرانی که کاوشگرهای آنها فریم ها را پشتیبانی نمی کند هم بتوانند از سایت شما استفاده نمایند.

نکته پنجم : از لینکهای حرکت دار بپرهیزید !
در طراحی صفحات خود سعی کنید از بکار بردن لینکهایی که در حال حرکت هستند یا لینکهایی که دائما تغییر رنگ می دهند یا چشمک می زنند پرهیز کنید . همچنین سعی نکنید که لینکهای بازدید شده و بازدید نشده را با تفاوت رنگ از یکدیگر متمایز کنید . تصور بر این است که اینکار بازدید کننده را در پیدا کردن راهش در میان صفحات کمک خواهد کرد اما بررسی ها نشان داده اینکار تنها باعث گیج شدن بازدید کننده ها می شود !

نکته 6 : فقط چند کلیک آنورتر!
محتویات سایت خود را همیشه در دسترس بازدید کننده نگاه دارید . هر صفحه از سایت شما باید از طریق هر صفحه دیگر قابل دسترسی باشد . سعی کنید پیوندهای میان صفحاتتان را طوری طراحی کنید که بازدید کننده در هر کجای سایت که باشد بتواند با حداکثر 4 کلیک خود را به صفحه مورد نظر برساند. شما باید به طور مرتب ساختار صفحات و ارتباط بین آنها را در سایتتان بررسی کرده و مشکلات احتمالی را بر طرف نمایید. بازدید کننده ها برای این به سایت شما می آیند که با شما و خدماتتان آشنا بشوند پس بهتراست کاری نکنید که آنها واردار شوند برای کسب اطلاعات در سایت شما حفاری کنند!

نکته 7 : جستجو چرا ؟ فقط لینک !
بعضی از سایتها سیستمی برای جستجو در میان اطلاعات خود دارند . اما سعی کنید تا جایی که امکان دارد از قرار دادن این سیستم در سایتتان بپرهیزید. حتی بهترین موتورهای جستجو هم در بعضی موارد نتایجی غیر از آنچه که شما می خواهید به شما ارائه می دهند و این باعث گیج و گم شدن شما در میان صفحات می گردد. در ضمن بیشتر کاربران هم طرز استفاده مفید از موتورجستجو را بلد نیستند. بنابراین پیشنهاد می شود که بجای استفاده از سیستم جستجو در سایتتان پیوندهای بین صفحاتتان را طوری دقیق و کارا طراحی کنید تا کاربران براحتی بتوانند از طریق لینکها به اطلاعات مورد نیاز خود دستیابی پیدا کنند و نیازی به استفاده از سیستم جستجو نباشد.

نکته 8 : مسیرهای متعددی در نظر بگیرید !
سعی کنید در طراحی پیوندهای بین صفحات سایت خود طوری عمل کنید که برای دستیابی به هر صفحه بیش از یک مسیر وجود داشته باشد و کاربران خود را به یک مسیر محدود نکنید . به عنوان راه حل در بیشتر سایتها از منوهای کرکره ای استفاده می شود که راهی موثر برای قرار دادن مسیرهای متفاوت در صفحه است بدون اینکه فضای زیادی در صفحه اشغال کند.

نکته 9 : اطلاعاتتان را متمرکز کنید !
سعی نکنید در سایتتان محل های زیادی را طراحی کنید و اطلاعاتتان را در میان آنها پراکنده کنید چون در این صورت ممکن است کاربرانتان در میان انبوه صفحات سایت شما غرق شوند ! پراکندگی اطلاعات جزو مشخصه های یک وب سایت خوب نیست.

]]>
آموزش سئو و بهینه سازی سایت در قسمت های مختلف 2016-08-17T04:41:46+01:00 2016-08-17T04:41:46+01:00 tag:http://cheap-site.ir/post/14 رویا احمدی عنوان: فراگیری سئو و بهینه سازی سایت در قسمت های مختلف دنیای امروز شاهد رقابتی بسیار سخت و پیچیده در زمینه تجارت الکترونیک است. رقابتی سخت و نفس گیر که برای موفقیت در آن باید سخت مبارزه کرد و تا آخرین نفس دست از تلاش نکشید. شاید اگر صد سال پیش به شخصی میگفتند که میتواند در اتاق شخصی اش و با استفاده از وسیله ای به نام کامپیوتر و از طریق اینترنت به راحتی انواع و اقسام خرید ها را انجام داده و این خرید کردن هیچ نیازی به حضور فیزیکی او نداشته باشد تصور میکرد او را مسخره کرد

عنوان: فراگیری سئو و بهینه سازی سایت در قسمت های مختلف

دنیای امروز شاهد رقابتی بسیار سخت و پیچیده در زمینه تجارت الکترونیک است. رقابتی سخت و نفس گیر که برای موفقیت در آن باید سخت مبارزه کرد و تا آخرین نفس دست از تلاش نکشید. شاید اگر صد سال پیش به شخصی میگفتند که میتواند در اتاق شخصی اش و با استفاده از وسیله ای به نام کامپیوتر و از طریق اینترنت به راحتی انواع و اقسام خرید ها را انجام داده و این خرید کردن هیچ نیازی به حضور فیزیکی او نداشته باشد تصور میکرد او را مسخره کرده و سر به سرش میگذارند ، چیزی که امروزه واقعا انجام میپذیرد و افراد زیادی در سراسر دنیا برای خرید کردن از اینترنت استفاده میکنند و این مسئله باعث شده تا بسیاری از انسان ها به فکر کسب درآمد از طریق اینترنت بوده و برای این مهم تلاش نمایند. واقعیت این است که این کسب درآمد به سادگی میسر نخواهد بود و مستلزم تلاش و پشتکار فراوان است. مرسوم ترین روش فروش از طریق اینترنت ، فروش از طریق موتورهای جستجوگر ( در کشور ما تقریبا به صورت صد در صد گوگل ) میباشد زیرا اکثر افراد برای یافتن کالا و خدمات مورد نیازشان از طریق جستجو در موتورهای جستجوگر به ویژه گوگل اقدام میکنند. بسیاری از افراد مایل هستند تا بدانند که چرا یک سایت به عنوان اولین نتیجه در گوگل قرار دارد و سایتی دیگر در صفحه دوم و یا سوم ؟ این رتبه بندی بر اساس چه ملاک هایی میباشد ؟؟ برای دانستن پاسخ این سوال باید با علمی به نام seo  ( بهینه سازی برای موتورهای جستجو ) آشنا شوید . ملاک رتبه بندی در موتورهای جستجو میزان سئو سایت شما میباشد . سئو یک وسیله سخت افزاری و یا یک نرم افزار نیست ، سئو مجموعه از تکنیک های مختلف و تخصصی در زمینه های مختلف است که در نهایت منجر به افزایش و یا کاهش رتبه سایت شما در موتورهای جستجوگر میشود. شرکت طراحی سایت ایفانت قصد دارد بنا به درخواست کاربران عزیز به صورت بخش به بخش و مجزا آموزش هایی تخصصی در رابطه با سئو منتشر کرده و در اختیار کاربران عزیز قرار دهد.

آموزش سئو قسمت اول

هاست چیست ؟ ویژگی های یک هاست خوب چیست ؟

هاست در زبان انگلیسی به معنی میزبان میباشد . Host  یک کامپیوتر تحت شبکه است که توسط cpanel سایت شما کنترل می شود. هاست دارای دو نوع سیستم عامل میباشد ، لینوکس و ویندوز که به دلخواه شما میتوانید از هرکدام که میخواهید استفاده نمائید. به عبارت دیگر هاست فضای نگهداری سایت شما میباشد ( اگر سایتتان را کامپیوتر در نظر بگیرید میتوانید هاست را هارد سیستم در نظر بگیرید.). امروزه شرکت های بسیاری خدمات فروش هاست را انجام میدهند که بسیاری از آنها شرکت های معتبر بوده و تعدادی از آن ها نیز شرکت های غیر معتبر میباشند . اولین قدم در ایجاد سئوی مناسب در سایت خرید هاست مناسب میباشد ، هاستی که بتواند نیازهای شما را به بهترین شکل ممکن برطرف نموده و فضای لازم برای پیشرفت را در اختیارتان قرار دهد. بسیاری از افراد با هاست آشنایی دارند اما از ویژگی های یک هاست خوب بیخبر میباشند ، ویژگی های زیر از مهمترین ویژگی ها برای یک هاست مناسب به شمار میرود
 
1- هاست خوب همواره در دسترس بوده و بدون از کار افتادگی فعالیت مینماید . اگر هاست شما به طور پیوسته در دسترس نباشد موتورهای جستجوگر نسبت به سایت شما بدبین میشوند.
2- هاست شما باید از سرعت مناسبی برخودار باشد تا کاربران برای بارگذاری سایت شما معطل نشوند .
3- امنیت هاست شما نیز یکی از مهمترین ویژگی های هاست به شمار میرود زیرا اگر هاست شما از امنیت کافی برخودار نباشد ممکن سایت شما به سادگی هک شود.دامنه چیست ؟


دامنه آدرس سایت شما میباشد. برای مثال  efanet.ir را در نظر بگیرید ، sitearzan نام دامنه ما میباشد و یا google که google نام دامنه آن میباشد . پس از خریداری هاست مناسب نوبت به خریداری دامنه مناسب میباشد . اما باز سوال اینجاست که دامنه مناسب چه ویژگی هایی داراست ؟ موارد زیر جزء مهمترین ویژگی های دامنه به شمار میروند

1- انتخاب دامنه ای متانسب با هدف و نوع فعالیت شرکتتان.
2- حتی الامکان دامنه ای کوتاه  و کلیدی انتخاب نمائید.
3- در هنگام ثبت دامنه مدنظرتان آن را برای مدت طولانی ثبت نمائید زیرا در این صورت گوگل ارزش بیشتری برای دامنه شما قائل خواهد شد زیرا تصور میکند فعالیت شما قرار است پایدار باشد.

]]>
آموزش طراحی وب سایت در 5مرحله 2016-08-16T05:26:43+01:00 2016-08-16T05:26:43+01:00 tag:http://cheap-site.ir/post/13 رویا احمدی عنوان: راه های جدید برای یادگیری آسان طراحی وب سایت هنگامی که در تلاش برای نوشتن متون وب سایتتان هستید بهتر است به خاطر داشته باشید که نوشتن وب از طریق 5 مرحله خاص و با احتیاط باید انجام شود. مرحله 1 | ایجاد یک طرح کلی کلید موفقیت هر فرایندی ، از متن گرفته تا گرافیک ، داشتن یک طرح روشن و واضح است. در مورد نوشتن، مرحله برنامه ر&#1740

عنوان: راه های جدید برای یادگیری آسان طراحی وب سایت

هنگامی که در تلاش برای نوشتن متون وب سایتتان هستید بهتر است به خاطر داشته باشید که نوشتن وب از طریق 5 مرحله خاص و با احتیاط باید انجام شود.

مرحله 1 | ایجاد یک طرح کلی


کلید موفقیت هر فرایندی ، از متن گرفته تا گرافیک ، داشتن یک طرح روشن و واضح است. در مورد نوشتن، مرحله برنامه ریزی شامل بحث و توافق بر روی نقاط کلیدی است. این توافقات را می توان به عنوان یک جلسه طوفان مغزی که از آن بیانیه ای از کار پدیدار خواهد شد در نظر گرفت.  این مرحله شامل تصمیم گیری در رابطه با محتوا و تعیین مخاطبان اصلی خواهد بود و در نهایت کنار هم قرار دادن یک جدول زمانی مناسب.


مرحله 2 | نوشتن رئوس مطالب

 

هنگامی که این پروژه به درستی برنامه ریزی شده باشد، یک طرح کلی می تواند تکمیل شود. رئوس مطالب یک لیست از نکات کلیدی است که در هر بخش و یا صفحه از سایت ساخته شده است. نقاط مهمی که در اینجا به عنوان هدف انتخاب میشوند برای به دست آوردن یک طرح کلی از متن مورد استفاده قرار خواهند گرفت. رئوس مطالب را باید به عنوان یک مقدمه برای بدنه اصلی و یک نتیجه گیری ساختار یافته در نظر گرفت.


مرحله 3 | پیش نویسی


در این مرحله برای اولین بار است که جملات کاملا کنار هم قرار خواهند گرفت. با مقایسه پیش نویس و رئوس مطالب میتوان اطمینان حاصل کرد که چیزی از قلم نیفتاده است. در نوشتن پیش نویس باید دقت کرد تا همه سرفصل هایی که در رئوس مطالب ذکر شده است به طول کامل و جامع مورد بحث و بررسی قرار بگیرند و چیزی از قلم نیفتاد زیرا در این صورت متن شما متن کاملی نخواهد بود.

مرحله 4 | اصلاح پیش نویس


پس از اینکه پیش نویستان را نوشتید ، تمام متن باید تجدید نظر شده تا از نظر کیفیت مورد بحث و بررسی قرار بگیرد. در واقع، حتی برندگان جایزه پولیتزر نیز در کار خود تجدید نظر میکنند. هر متن نوشته شده نیاز به تجدید نظر دارد تا مطمئن شوید که متنی کامل است و شامل محتوای در نظر گرفته شده و قطعی شماست.


مرحله 5 | تجدید نظر نهایی

در نهایت، متن نوشته شده را برای تجدید نظر نهایی بررسی نمایید. در اینجا تمامی جزئیات از قبیل قالب بندی و ظاهر طراحی بررسی می شود. متن خود را از نظر نگارش ، اشتباهات تایپی ، اشتباهات املایی و... بازنگری کرده و اطمینان حاصل نمایید که هیچ ایراد و اشتباهی در آن وجود ندارد.

]]>
چرا کسب و کارهای آنلاین به فیس بوک نیاز دارند 2016-08-15T07:25:46+01:00 2016-08-15T07:25:46+01:00 tag:http://cheap-site.ir/post/12 رویا احمدی  عنوان: شبکه اجتماعی خوب چه نوع ویژگی هایی دارد جوامع مجازی در زندگی آنلاین امروزی تاثیر بسزایی دارند. جوامع مجازی به بخش مهمی از زندگی روزمره برای کسب و کار ها تبدیل شده اند. برای شروع کار در جوامع مجازی گزینه های مختلفی پیش رو دارید که می تواند کمی گیج کننده به نظر برسد. یکی از سوال هایی که برا&#1

 عنوان: شبکه اجتماعی خوب چه نوع ویژگی هایی دارد

جوامع مجازی در زندگی آنلاین امروزی تاثیر بسزایی دارند. جوامع مجازی به بخش مهمی از زندگی روزمره برای کسب و کار ها تبدیل شده اند. برای شروع کار در جوامع مجازی گزینه های مختلفی پیش رو دارید که می تواند کمی گیج کننده به نظر برسد. یکی از سوال هایی که برای مردم پیش می آید این است که چه تفاوتی میان توییتر و فیس بوک وجود دارد. در اینجا برخی از تفاوت های عمده ای که ثابت میکند استفاده از هر دو سایت برای رسیدن به موفقیت لازم است را به شما خواهیم گفت.
گزارش شده است که 92٪ از تمام فعالیت ها و تعامل با توییت در ساعت اول پس از ساخته شدن اتفاق می افتد. با به روز رسانی وضعیت فیس بوک، تعامل می تواند برای ساعت، و حتی روز بیشتر شود. توییتر اساسا در زمان واقعی مکالمه متمرکز است ، در حالی که فیس بوک بیش از یک مکالمه مداوم را در بر میگیرد.

• ساختار توییتر کمتر در مورد دوستی های اجتماعی به کار میرود. مردم برای ارتباط با دوستان، اعضای خانواده، و افراد دیگر غالبا از فیس بوک استفاده میکنند. توییتر اجازه می دهد تا مردم به پیروی از موضوعات مهم بپردازند. این دو مقوله کاملا از هم متفاوت هستند .


• در حالی که محتوا در فیس بوک بی انتها است، اطلاعات مربوط به توییتر همواره در حال تغییر است. اگر شما اخبار فوری را میخواهید ، توییتر جایی برای یافتن آن است. اما برای بدست آوردن محتوا ، فیس بوک یک رسانه بزرگ است.


• زمان بهینه برای ارسال متفاوت است. به روز رسانی های فیس بوک در ظهر ها بسیار بیشتر از دیگر اوقات شبانه روز است. همچنین، چهارشنبه، محبوب ترین روز برای توییت کردن است در حالی که شنبه ها از محبوبیت بیشتری در فیس بوک داراست.

• در سال 2012، سیاست ها و تغییراتی برای حفظ حریم خصوصی در فیس بوک و توییتر از طرف مدیریت این سایت ها به کار برده شد. فیس بوک نیز از آن زمان به بعد به عنوان یک شرکت عمومی در دسترس مردم قرار دارد.

• طرح های جدید فیس بوک - سازمان اطلاعات، اخبار، تصاویر و به اشتراک گذاشتن پست ها در حال حاضر طبق یک جدول زمانی تنظیم شده است. کاربران فیس بوک با پوشش پس زمینه بزرگ برای آثار هنری و شخصی و یا نام تجاری و همچنین یک تصویر گرافیکی وضعیت به مراتب بهتری نسبت به توییتر پیدا کرده اند.

آیا شما می دانید برای یافتن مشتریان جدید و بالقوه میتوانید از فیس بوک استفاده کنید ؟ اگر برای یافتن مشتریان جدید برای کسب و کار خود از فیس بوک استفاده نکنید یک شانس خوب برای یافتن مشتری را از دست رفته خواهید دید. بسیاری از دلایل مختلف وجود دارد که ثابت کند کسب و کارهای آنلاین نیاز مبرمی به فیس بوک دارند به ویژه برای بازاریابی و رسیدن به مخاطبان جدید زیرا در فیس بوک روزانه میلیون ها نفر به دنبال مطالب دلخواهشان هستند.

دلایلی برای استفاده از فیس بوک :


• 55 دقیقه. بنا به آمار، این میزان به طور متوسط مدت زمانی است که یک کاربر معمولی فیس بوک روزانه صرف بازدید از فیس بوک میکند یعنی تقریبا یک ساعت در هر روز. که بسیاری از این زمان فرصتی مناسب برای جلب توجه مصرف کنندگان است.

• صفحات فیس بوک (نوع خاصی از مشخصات متفاوت از یک پروفایل و یا یک گروه ) اجازه می دهد تا کسب و کار خود را به دیگران معرفی کرده و اقدام به ایجاد یک فضای تعامل برای ایجاد تعامل میان مردم و کسب و کارتان کرده باشید.


• افزایش رتبه در موتورهای جستجو. ایجاد یک صفحه فیس بوک به شما اجازه می دهد برای به دست آوردن رتبه بندی بهتر در موتورهای جستجو شانس بیشتری داشته باشید. اگر شما با استفاده از جستجوگرها و مطالب آموزنده در فیس بوک کسب و کار خود را گسترش دهید، به شدت در نتایج موتورهای جستجو رتبه بندی شما بهتر خواهد شد .

• برای معروف کردن نام تجاری خود از فیس بوک استفاده کنید زیرا روزانه افراد زیادی از شهر و کشور شما و سایر شهرها و کشورهای جهان از فیس بوک بازدیدمیکنند.میتوانید با معروف کردن نام تجاری خود محبوبیت خوبی در نزد مشتریان خود ایجاد کرده و باعث افزایش فروشتان شوید.

]]>
آنچه شما باید در مورد طراحی گرافیکی صفحات وب خود بدانید 2016-08-14T07:54:21+01:00 2016-08-14T07:54:21+01:00 tag:http://cheap-site.ir/post/11 رویا احمدی عنوان: آنچه شما باید در مورد طراحی گرافیکی صفحات وب خود بدانید هدف نهایی از طراحی هر صفحه وب ایجاد ارتباط است. شما در حال تلاش هستید تا از طریق کلمات، تصاویر، و طرح سایت خود با افراد ارتباط ایجاد کنید . برای اینکه فروش شما موفقیت آمیز باشد این ارتباط باید به صورت کامل و خوبی ایجاد شده تا شما را در رساندن به اهداف شرکت یاری دهد . هنگام&#17

عنوان: آنچه شما باید در مورد طراحی گرافیکی صفحات وب خود بدانید

هدف نهایی از طراحی هر صفحه وب ایجاد ارتباط است. شما در حال تلاش هستید تا از طریق کلمات، تصاویر، و طرح سایت خود با افراد ارتباط ایجاد کنید . برای اینکه فروش شما موفقیت آمیز باشد این ارتباط باید به صورت کامل و خوبی ایجاد شده تا شما را در رساندن به اهداف شرکت یاری دهد .

هنگامی که شما طراحی سایت انجام میدهید در حال تلاش برای برقراری ارتباط بین شرکت ، فروشگاه وغیره با مشتریان هستید .


قوانین پایه برای طراحی

1- هر عنصر موجود در صفحه باید دارای یک هدف باشد. اگر شما یک تصویر بر روی صفحه دارید و یا یک متن و یا یک خط قرار داده اید، باید دلیلی برای داشتن آن وجود داشته باشد. اگر دلیل آن این است
که شما به آن علاقه دارید پس این کار اشتباه است زیرا هدف باید چیزی غیر از علاقه شخصی شما باشد .

2- فونت شما باید خوانا و دارای طول اسکن مناسب (بیش از 7-10 کلمه در یک خط) باشد.اگر فونت شما مناسب نباشد ممکن است مشتری ناراضی ، و از سایت شما خارج شود .

3-  استفاده از برچسب ها و مدل ها به عنوان بخش مهمی از صفحات برای تماس و استفاده از تصاویر  برای برجسته کردن ویژگی های مهم است.


4-  استفاده از تصاویر هرچه کمتر بهتر. متن های سبک و ساده بیشتر از یک تصویر ضعیف کارایی داشته واز هر نظر بهتر و منطقی تر خواهد بود.


5- تاثیر استفاده از وسایل بصری و ارتباط از جمله جداول، نمودارها و..بهتر از یک بلوک متن است.

6-   اگر رنگ بندی سایت شما مناسب نباشد ، شاید مشتری را در انتخاب مردد کرده و او از خرید در سایت شما صرف نظر کند .


7-   طرح های ساده و پانچ بیش از طرح های دیگه پیچیده است. استفاده از یک یا دو ستون طرح ساده تر و درک آن برای مشتریان راحت تر است .

]]>
آیا میتوان از کپی رایت برای محتوای وب سایت استفاده کرد؟ 2016-08-13T04:54:59+01:00 2016-08-13T04:54:59+01:00 tag:http://cheap-site.ir/post/10 رویا احمدی عنوان: چندنکته در رابطه با کپی رایت محتوای وب سایت همه ما می دانیم که رقابت شدیدی در دنیای شرکت های بزرگ است. اما با این حال این رقابت نباید باعث شود که یک شرکت به خود اجازه دهد که از یک شرکت دیگر مطالبی را کپی کند. متاسفانه این مسئله مدتی است که شدت یافته و به نظر می رسد با افزایش محبوبیت و سهولت استفاده از اینترنت رو به وخامت گذا

عنوان: چندنکته در رابطه با کپی رایت محتوای وب سایت

همه ما می دانیم که رقابت شدیدی در دنیای شرکت های بزرگ است. اما با این حال این رقابت نباید باعث شود که یک شرکت به خود اجازه دهد که از یک شرکت دیگر مطالبی را کپی کند. متاسفانه این مسئله مدتی است که شدت یافته و به نظر می رسد با افزایش محبوبیت و سهولت استفاده از اینترنت رو به وخامت گذاشته شده است. خوشبختانه، اگر کسی پس از سعی و تلاش خود مطلبی را آماده نماید و آن را به دیگران منتقل نماید می تواند اقداماتی برای جلوگیری از بروز این مسئله انجام دهد. این مسئله یعنی شما می توانید عملی را انجام دهید و با استفاده از قوانین کپی رایت و علائم تجاری مانع از کپی شدن آن شوید. البته قبل از اینکه شما شروع به در نظر گرفتن هر گونه اقدام واقعی کنید نیاز به تحقیق در مورد این مسئله دارید.

اولین گام در روند تحقیق شما نقض کپی رایت و یا علامت تجاری شماست. هنگامی که شما کار خود را در وب سایتتان آغاز میکنید افراد با انجام جستجوی whois برای پیدا کردن صاحب سایت اقدام میکنند. اگر شما از کپی رایت نرم افزاری استفاده کرده اید که شرایط کپی رایت را نقض کرده است می توانید فایل PAD را به منظور پیدا کردن نویسنده آن نرم افزار بررسی کرده و هنگامی که منتشر شد مشکل کپی رایت خود را حل نمایید.

بعد از این مرحله شما باید شرایط خود را از خدمات (TOS) و همچنین استفاده از آن به عنوان سیاست های قابل قبول (AUP) را بررسی کنید. در بسیاری از موارد شما می توانید اطلاعات دقیقی در مورد چگونگی پرونده ادعای سوء استفاده در برابر وب سایت متخلف را در اینجا پیدا کنید.

 قبل از اینکه شما گزارشی ارسال کنید که کپی رایت شما نقض شده است ، باید مشخص کنید کپی رایت شما در کجا نقض شده است. اگر شما مدعی نقض کپی رایتتان هستید باید به روشنی در مورد آنچه که مورد سو استفاده قرار گرفته است توضیح دهید تا در مورد کپی رایت شما اقدامات لازم صورت پذیرد.

شما باید مشخص کنید که مطالبتان نسخه اصلی و نوشته شده توسط خودتان ، به عنوان مطالب نمایشی، آثار ادبی، هنری، و... است ، علاوه بر این ، حفاظت نه تنها برای آثار منتشر شده وجود دارد بلکه برای آثار منتشر نشده این نسخه ها نیز کار میکند.   این مهم است که توجه داشته باشید که ایده های خود را نمی توانید copywritten منتشر کنید بنابراین،اگر مقاله هایی حاوی همین نوع اطلاعات اما در مورد سایر موارد نوشته شده باشد شامل نقض کپی رایت نمی باشد، فقط به عنوان شبیه سازی یک نرم افزار کاربردی از آن یاد شده و کاملا قانونی است.از آنجا که نقاط ضعف زیادی در قوانین کپی رایت وجود دارد شما نیاز به ارزیابی های زیاد درباره مسائلی که منجر به نقض کپی رایت میشود دارید.

میتوانید نسخه قابل چاپی از اسناد را در صفحات وب خود به دور از هر گونه خاصیت اجرایی قرار دهید. این نیز ایده خوبی است برای ضبط تصاویر و ذخیره آن اطلاعات برای جلوگیری از کپی شدن.

اگر شما هنوز هم احساس می کنید کپی رایت شما پس از اتمام این تحقیق نقض شده است و یا احساس می کنید باید شواهد کافی برای اثبات این مسئله داشته باشید ، باید تعدادی از گزینه های مختلف را انتخاب کنید. میتوانید با اشخاصی که کپی رایت شما را نقض کرده اند تماس بگیرید. این گزینه ها عبارتند از: میزبانی وب، سفارش آنلاین، سایت دانلود، انجمن ها، و سازمان های معتبر. ارسال مکاتبات به هر یک از این احزاب شامل ارسال تمامی شواهدی که جمع آوری کرده اید میشود.

]]>
بهینه سازی صفحات وب را چگونه فراگیریم؟؟ 2016-08-07T04:25:00+01:00 2016-08-07T04:25:00+01:00 tag:http://cheap-site.ir/post/8 رویا احمدی عنوان: بهینه سازی صفحات وب را چگونه فراگیریم؟؟ در زیر 9 نکته بهینه سازی که باعث بهبود رتبه بندی سایت شما در موتورهای جستجو خواهد شد به شما آموزش میدهیم. 1. تعریف معماری سایت و مسائل مربوط به طراحی وب سایت ها هستند که با استفاده از فن آوری های فلش، قاب ( فریم ) و... ساخته شده اند. کسب رتبه بندی خوب با این نوع طراحی بسیار سخت است زیرا ع

عنوان: بهینه سازی صفحات وب را چگونه فراگیریم؟؟

در زیر 9 نکته بهینه سازی که باعث بهبود رتبه بندی سایت شما در موتورهای جستجو خواهد شد به شما آموزش میدهیم.

1. تعریف معماری سایت و مسائل مربوط به طراحی

وب سایت ها هستند که با استفاده از فن آوری های فلش، قاب ( فریم ) و... ساخته شده اند. کسب رتبه بندی خوب با این نوع طراحی بسیار سخت است زیرا عنکبوت های موتور جستجو اغلب در مرور یا نمایه سازی این صفحات مشکل پیدا میکنند. بدیهی است که بهترین راه عدم استفاده از این قبیل فن آوری هاست.

2. سایت هایی که از URL های پویا استفاده میکنند

بسیاری از سایت هایی که  تعداد صفحات زیادی دارند با استفاده از یک نسخه از شناسه URL های پویا فعالیت میکنند. مهمترین سایت هایی که از این URL ها استفاده میکنند سایت هایی هستند که در زمینه تجارت الکترونیک فعالیت میکنند. رباتهای موتورهای جستجو اغلب مشکلاتی برای نمایه سازی این صفحات دارند به خصوص اگر ID های این صفحات بسیار طولانی باشد. نوشتن کلمات کلیدی در URL ها به افزایش رتبه بندی صفحه وب شما کمک زیادی میکند.
3. پیاده سازی نقشه سایت

این نکته بیشتر برای وب سایت هایی که با استفاده از جاوا اسکریپت طراحی شده اند کاربرد دارد. لینک های عکس و یا نقشه های ناوبری برای یک وب سایت بسیار مهم است. در حالی که بازدید کننده قادر به خواندن لینک های شماست ، میتواند به راحتی هر صفحه ای از فهرست صفحات شما را بدون مشکل بازدید کند و این مسئله در رتبه بندی سایت شما تاثیر فراوانی خواهد داشت. با اجرای یک لینک متنی مانند نقشه سایت به رباتهای موتورهای جستجو کمک میکنید که به راحتی صفحات شما را پیمایش کنند و این مسئله در رتبه بندی شما تاثیر زیادی خواهد داشت. قرار دادن یک لینک متنی مانند نقشه سایت ، تضمین میکند که کاربر میتواند برای خواندن تمامی صفحات با یک بار کلیک کردن به خواسته خود برسد.

4. پژوهش کلید واژه

هرچقدر کلیدواژه های شما قوی تر باشد ترافیک وب سایتتان بالاتر خواهد رفت زیرا در جستجوهای کلمات کلیدی مناسب سایت شما قابل دسترس خواهد بود و روزانه بازدید کنندگان زیادی از سایت شما بازدید خواهند کرد . اما اگر کلمات کلیدی مرتبط با محتوای سایتتان و یا کلماتی که بازدیدکنندگان آن ها را جستجو نمیکنند انتخاب کنید سایت شما در دسترس عموم نخواهد بود و قطعا بازدیدکنندگان کمتری به خود اختصاص خواهید داد.

5. عدم استفاده زیاد از تصاویر

تصاویر نقش مهمی در وب سایت دارند اما استفاده بیش از حد از تصاویر باعث میشود اولا کاربر تصور کند که متن شما قوی نیست و برای پر زرق و برق کردن آن از تصاویر زیادی استفاده کرده اید ، دوما سرعت بارگذاری صفحه شما کاهش پیدا میکند و این مسئله باعث میشود افرادی که از سرعت اینترنت بالایی برخوردار نیستند از خواندن مطلب شما صرف نظر کنند زیرا صبر و تحمل زیادی ندارند تا منتظر بارگذاری صفحه شما بشوند.

6. نوشتن محتوای غنی کلمات کلیدی مرتبط

از کپی کردن محتوای دیگران اجتناب کنید ، سعی کنید محتوای سایتتان را خودتان بنویسید. ما قبلا در مورد محتوا مقاله ای برای آموزش شما عزیزان نوشته ایم که توصیه میکنیم آن را مطالعه نمایید.
برای مشاهده مقاله اینجا کلیک نمایید . 

7. برچسب عنوان

یکی از اجزای مهم در بهینه سازی سایت، تگ عنوان است. استفاده از کلمات کلیدی مناسب در تگ عنوان میتواند در رتبه بندی سایت شما تاثیر بسزایی داشته باشد. تعداد کاراکترهای تگ عنوان خود را زیر 65 عدد نگه دارید تا نتایج مطلوب تری بدست آورید.


8. متا تگ ها

در حالی که گوگل کمتر به متا تگ ها اهمیت میدهد اما شما هنوز هم باید برای نوشتن متا تگ ها اقدام کنید زیرا در رتبه بندی شما موثر بوده و کاری بسیار ساده و آسان است. متا تگ ها و کلمات کلیدی هنوز هم توسط موتورهای جستجوی کوچکتر خوانده میشوند بنابراین این کار شرط امنی برای وارد کردن چند کلمه کلیدی در شرح مطالبتان است.

9. لینک های داخلی و خارجی

در رابطه با لینک های داخلی و خارجی در مقاله های قبلی کاملا صحبت کرده ایم. برای مشاهده مقاله اینجا را کلیک نمایید .

]]>
رشد قارچی شرکت های طراحی سایت ارزان 2016-08-06T04:25:23+01:00 2016-08-06T04:25:23+01:00 tag:http://cheap-site.ir/post/6 رویا احمدی عنوان: آیا کم حجم بودن حجم تصاویر در سرعت بارگذاری بالا در طراحی سایت موثر است؟ خب همانطور که در مقاله گام های افزایش سرعت سایت نوشتم . یکی از مهمتری فاکتور های افزایش سرعت لود سایت کم حجم کردن تصاویر است .  خب اولا یک توضیحی بدم که چرا باید حجم تصاویر کم بشه . فرض کنید یک عکس معمولی با گوشی خودتون میگیرید . این عکس

عنوان: آیا کم حجم بودن حجم تصاویر در سرعت بارگذاری بالا در طراحی سایت موثر است؟

خب همانطور که در مقاله گام های افزایش سرعت سایت نوشتم . یکی از مهمتری فاکتور های افزایش سرعت لود سایت کم حجم کردن تصاویر است .

 خب اولا یک توضیحی بدم که چرا باید حجم تصاویر کم بشه .

فرض کنید یک عکس معمولی با گوشی خودتون میگیرید . این عکس میتونه تا 5 مگابایت حجم داشته باشه .

یک سایتی که سرعت لود مناسبی برای کاربران ایرانی داشته باشه به نظر من  بین 100 کلیوبایت تا 1 مگابایت حجم داره .

حالا شما یک عکس 5 مگابایتی در سایت قرار می دهید . با سرعت اینترنت دیال آپ که تقریبا حدودا 5 کیلوبایت در ثانیه می تونه دانلود کنه .کاربر عکس شما را بعد از 16 دقیقه می تونه ببینه .یعنی 16 دقیقه برای یک کاربر با اینترنت دیال آپ طول می کشه تا این عکس باز بشه .

فکر کنم عمق فاجعه را متوجه شده باشید . پس باید چه کار کنیم .

ببینید یک عکس تقریبا بزرگ در صفحه سایت شما تقریبا عرضی برابر 600 پیکسل داره . در صورتی که عکسهایی که با گوشی میگیرید گاها تا چند هزار پیکسل طول و عرض دارند .

پس عکس خودتون را به اندازه ای که در سایت نیاز هست تغییر سایز بدید .برای تغییر سایز میتونید از paint ویندوز استفاده کنید.روی عکس کلیک راست کنید و edit را بزنید تا وارد paint شوید سپس گزینه resize را انتخاب کنید و تغییر سایز را روی pixel قرار بدید و سایز دلخواهتون را به پیکسل وارد کنید مثلا 400 در 500 .

پس از کاهش سایز تصویر میریم سراغ استفاده از نرم افزار های کاهش حجم . این نرم افزارها هم میتونن به شدت کمک خوبی در کاهش حجم تصاویر بکنند .

بهترینشون که من استفاده کردم xat.com Image Optimizer هست . که میتونید توی اینترنت جستجو کنید و دانلودش کنید .

البته یادتون باشه این نرم افزار بیشتر در کم حجم کردن عکس های jpg قدرت داره . پس اگه تونستید اول فرمت عکستون را به jpg تبدیل کنید .

همینطور موقع کم حجم کردن magicompression را روی صد در صد بذارید .

یادمه چند سال پیش وقتی من مرکزی را برای ارائه خدمات طراحی سایت با عنوان طراحی سایت ارزان راه انداختم می شد گفت در این زمینه فقط خودم فعالیت می کردم .

یعنی وقتی در گوگل کلمه طراحی سایت ارزان را جستجو می کردم سایت من اولین نتیجه بود و بقیه نتیجه ها یا الکی بودن یا اسپم بودن یا سایتهای آگهی بودن .

اما الان بعد از گذشت چند سال شما اگر طراحی سایت ارزان را سرچ کنید فکر کنم تا صفحه 50 گوگل همسایت رسمی وجود داره که داره توی این زمینه رقابت می کنه.

و از اون جالب تر اینه که شرکتهای بزرگ که در کلمات سنگین مثل طراحی سایت در صدر نتایج هستند یواش یواش دارن عنوان سایتهاشون را به طراحی سایت ارزان تغییر می دهند.

خب تقریبا به همین نسبت بازار هم رشد کرده و متقاضی این خدمات هم خیلی زیاد شده .

رشد قارچی شرکت های طراحی سایت ارزان

اگر بخواهیم یک بررسی کوتاه توی این زمینه بکنیم که چرا این همه سایت به صورت قارچی توی اینترنت رشد کردن که همه خدمات طراحی سایت ارزان میدن .میشه به عوامل زیادی پی برد.

مورد اول : با وجود بیکاری که هست اکثرا دنبال راه اندازی کسب و کاری برای خودشان هستند.این کار برای خدمات دهندگان تازه کار نیازی به سرمایه نداره و با توجه به نبود قانون کپی رایت یک شخص یا شرکت طراحی سایت برای شروع نیازی به خرید نرم افزارهای چند میلیونی نداره با دانلود چند نرم افزار می تونه کار خودش را بدون سرمایه شروع کنه .

مورد دوم : درآمد مناسب : برای یک شخص تازه کار گرفتن دو سه تا سفارش در ماه و درآمد یک میلیون میتونه خیلی ایده آل باشه .چون شخص مثل شرکتهای دیگه نیازی به صرف هزینه اجاره دفتر و حقوق کارمند و مالیات و .. نداره .

البته موارد خیلی بیشتری هم هست .

قصد من از نوشتن این مقاله کوبیدن هیچکدام از این عزیزان و همکاران نیست.اما شاید برای خیلی از شرکت های طراحی سایت سوال شده باشه که چرا این همه شرکت طراحی سایت ارزان داره به وجود میاد .من خواستم جوابی به سوال موجود توی ذهن اونها داده باشم .

]]>
روش هایی برای بالا بردن سرعت طراحی سایت 2016-08-04T05:45:56+01:00 2016-08-04T05:45:56+01:00 tag:http://cheap-site.ir/post/5 رویا احمدی عنوان: دلایل عدم استفاده از فلش در طراحی سایت چیست؟ خب از عنوان میتونید متوجه بشید که نظر من تقریبا اینه که هرچی از فلش در طراحی سایت استفاده نکنیم بهتره . البته این فقط نظر منه و قطعیت هم نداره . 1 : عدم نمایش در بعضی سیستم ها - خب تقریبا همه میدونیم که اگه فلش روی مرورگر نصب نباشه فلش در سایت نمایش داده نمیشه . و چون سیستم ها

عنوان: دلایل عدم استفاده از فلش در طراحی سایت چیست؟

خب از عنوان میتونید متوجه بشید که نظر من تقریبا اینه که هرچی از فلش در طراحی سایت استفاده نکنیم بهتره . البته این فقط نظر منه و قطعیت هم نداره .

1 : عدم نمایش در بعضی سیستم ها - خب تقریبا همه میدونیم که اگه فلش روی مرورگر نصب نباشه فلش در سایت نمایش داده نمیشه . و چون سیستم های زیادی هستند که فلش روی مرورگر آنها نصب نیست پس تقریبا تعداد زیادی از بازدید کنندگان سایت شما قادر به مشاهده سایت نیستند و این تقریبا بزرگترین مشکل فلش هست .

2 : عدم خوانده شدن متون فلش توسط موتورهای جستجو : متون موجود در فلش ها توسط موتورهای جستجو خوانده نمیشوند بنابراین این مورد میتونه یک فاکتور منفی در سئو و رتبه ی گوگل شما باشه.

3 : سختی ویرایش : برای سایتهای داینامیک که مدیر سایت که ممکنه شخص متخصص و حرفه ای نباشه ویرایش و تغییر عنصر فلش دشوار خواهد بود.

4 : مشکل نمایش در گوشی های موبایل : البته درسته که با نصب فلش پلیر موبایل تقریبا این مشکل حل میشه .اما گوگل اخیر وجود فلش در سایت را نشانه ناسازگار بودن سایت شما با موبایل اعلام میکنه .

مضرات و مشکلات استفاده فلش در طراحی سایت

خب البته فلش مزایایی هم داره . اما مضرات آن به اندازه کافی من را قانع میکنه که ازش استفاده نکنم.حالا بد نیست بعضی مزایاش را هم بگم .

1 : زیبایی و پویایی خیلی زیاد : خب عناصر فلش در سایت به شدت باعث زیبا شدن و پویا شدن سایت میشوند.

2 : سبک بودن : عناصر فلش در سایت با وجود تمام گرافیکی و پویایی بودن به حد باور نکردنی ای سبک هستند.

]]>