.
 
طراحی سایت ارزان و قیمت طراحی سایت
درباره وبلاگ

این وبلاگ در زمینه طراحی سایت ارزان و قیمت طراحی سایت فعالیت میکند.
مدیر وبلاگ : رویا احمدی
نویسندگان

عنوان: آموزش کامل HTMLبه صورت مرحله به مرحله بدون پرداخت هزینه ای

یکی از زبانهایی پرکاربرد در طراحی صفحات وب HTMLمی باشد که در ادامه به تاریخچه ی از زبان HTMLمی پردازیم.HTMLمخفف عبارت Hyper Text Markup Language می باشد که در واقع گسترده ترین زبان استفاده شده در صفحات وب می باشد.

HTML توسط برنرز لی در اواخر سال 1991 ایجاد شد، اما html 2.0 اولین نوع استاندارد آن بود که در سال 1995 منتشر شد. HTML 4.01 ورژن مهمی از HTML بود که دراواخر 1999 منتشر شد. گرچه HTML 4.01 ورژنی است که به طور گسترده استفاده می شود، اما معمولا HTML 5 را داریم که توسعه ی یافته html 4.01 است و در سال 2012 منتشر شد.

این آموزش برای آشنا کردن طراحان و توسعه دهندگان وب با نیاز برای درک HTML با جزئیات کافی به همراه یک نظر کلی ساده و مثال های عملی، طراحی شده است. این آموزش به شما محتوای کافی برای شروع با HTML از جایی که می توانید تخصصی با سطح بالاتر داشته باشید، ارائه می دهد.

پیش نیازها:

قبل از پیش رفتن با این آموزش شما باید یک دانش پایه برای کار با ویندوز و سیستم عملیاتی Lunix داشته باشید. علاوه بر این شما باید با موارد زیر آشنا باشید:

تجربه کار با هر ویرایشگری مانند Notepad، Notepad ++ و یا Editplus و غیره.

چگونگی ایجاد مسیرها و فایل ها روی کامپیوتر خود.چگونگی مسیریابی از طریق مسیرهای مختلف.چگونگی تایپ کردن محتوا در یک فایل و ذخیره ی آنها روی کامپیوتر

باید بدانید که طراحی یک سایت به تنهایی کافی نیست ، باید طراحی شما از نظر گرافیکی ، سرعت ، بهینه سازی برای موتورهای جستجو به ویژه گوگل ، اطلاعات و محتوا و... کارآمد بوده و توانایی جذب مشتری را دارد. اینکه تنها یک سایت طراحی کرده و تصور کنید داشتن یک سایت به معنی فروش در اینترنت است تصوری کاملا اشتباه بوده و باید بدانید   اجزای مختلفی مانند یک پازل باید در کنار یکدیگر قرار بگیرند تا باعث شود سایت شما به فروش شما کمک نماید .

پس باید سایتی طراحی نمایید که از نظر گرافیکی ، از نظر سرعت بارگذاری ، از نظر محتوا ، کاربرپسند بودن و .... در شرایطی خوب قرار داشته باشد و بتوانید با داشتن این خصوصیات مهم ، به فروش خود کمک کنید .

در دنیای امروزی راه های زیادی وجود دارد تا صاحبان وب سایت ها بتوانند بدون هزینه نسبت به توسعه کسب و کار خود اقدام نمایند. باید بدانید که ایجاد صفحه ای در فیس بوک، توییتر، گوگل +، و سایر شبکه های اجتماعی برای کسب و کار شما بسیار مهم است و باعث معاشرت شما با متخصصان و دیگر مخاطبان خواهد شد. استفاده از SEO (بهینه سازی موتور جستجو) نیز برای افزایش رتبه بندی شما در نتایج جستجو از اهمیت ویژه ای برخودار است و تاثیر گذاری آن غیر قابل انکار است .

سعی کنید از تمامی عناصر برای پیشرفتتان بهره بگیرید و در وب سایتتان از نظر سئو ، بازاریابی و... کاملا حرفه ای رفتار کنید. برخی بازاریابی های اینترنتی را شبیه بازاریابی میدانند اما این تصور کاملا اشتباه است. شرکت شما باید دید بسیار حرفه ای داشته باشد تا بتوانید قدم هایتان را به سمت موفقیت محکم و استوار بردارید. با تبلیغ و ترویج وب سایتتان ، کسب و کار خود را در جهان آنلاین به مردم معرفی نمایید، با اینکار شما قادر خواهید بود مشتریان زیادی برای خود جذب کرده و حتی مشتریانی در دور افتاده ترین شهرها و روستاها برای خود بیابید.

نوع مطلب :
برچسب ها : طراحی سایت ارزان،قیمت طراحی سایت،سفارش سایت،
لینک های مرتبط :

عنوان: چرا سبک های CSS رنگی من کار نمی کند؟

اگر عکس شما آنالوگ باشد برای استفاده از آن در کامپیوتر و وب سایت خود نیاز به استفاده از دستگاه اسکنر دارید.
برای اینکه عکس ها را به درستی اسکن کنید :

تغییر اندازه تصویر
اکثر اسکنرها وقتی عکس خود را درون سیستم اسکن میکنید تصویر را در ابعادی بسیار بزرگ نمایش میدهند.
برای اینکه عکس شما کم حجم و ابعاد آن طبیعی شود با استفاده از ریسایز کردن عکس ( به وسیله فتوشاپ و ... ) ابعاد آن را تنظیم کنید.

تبدیل عکس به JPEG
هنگامی که میخواهید عکس ریسایز شده خود را ذخیره نمایید ، آن را با فرمت JPEG  ذخیره کنید تا عکس شما از نظر حجم بهینه باشد و بتوانید از آن به راحتی در وب سایتتان استفاده کنید .

نوشتن و یا ویرایش صفحه وب خود
اضافه کردن تصویر به وب سایتتان از طریق HTML  را با پیروی از دستورالعملی که در مقاله ما در رابطه با اضافه کردن عکس از طریق HTML  بود انجام دهید .

آپلود تصویر و صفحه وب
تصویر خود را در سندHTML آپلود کنید.

تست صفحه شما
اطمینان حاصل کنید که دیگران میتوانند صفحه شما را با هر مرورگری به راحتی و بدون مشکل ببینند.

نوع مطلب :
برچسب ها : طراحی سایت ارزان،قیمت طراحی سایت،
لینک های مرتبط :

عنوان: استفاده از کدام شبکه اجتماعی بهتراست

امروزه رسانه های اجتماعی از دو جهت اهمیت فراوانی دارند ، از یک جهت به دلیل اینکه میتوانند کسب و کار شما را معرفی نموده و برند شما را بر سر زبان ها بیاندازند و از طرفی میتوانند سئو سایت شما را افزایش دهند.  همین دو دلیل باعث شده تا بسیاری از صاحبان کسب و کارهای آنلاین نسبت به استفاده از رسانه های اجتماعی مصمم شده و از مزایای آن بهره مند شوند. اغلب صاحبان کسب و کارهای آنلاین تنها به استفاده از گوگل پلاس برای افزایش سئو و فیس بوک برای معروف کردن نام تجاری خود اکتفا میکنند و از سایر رسانه های اجتماعی غافل میشوند . درست است که گوگل پلاس بیشترین تاثیر را نسبت به سایر رسانه های اجتماعی در سئو سایت شما خواهد داشت و همچنین فیس بوک بهترین رسانه اجتماعی برای معروف کردن برند شما است اما غافل شدن از سایر رسانه های اجتماعی باعث میشود تا از برخی ظرفیت ها برای افزایش سئو و افزایش فروش غافل شوید که این مسئله قطعا به ضرر شما تمام خواهد شد. 

اگر میخواهید به موفقیت برسید ، میزان درآمد زایی خود را ارتقا دهید و به اهداف بلند مرتبه خود دست پیدا کنید باید از تمامی ظرفیت های قابل استفاده ، استفاده لازم را ببرید . اگر در حال حاضر در مبحث رسانه های اجتماعی  به گوگل پلاس و فیس بوک اکتفا کرده اید ، از سایر ظرفیت ها استفاده ای نمیکنید و در شرایطی که رقبای شما نسبت به استفاده از تمام ظرفیت های موجود بهتر از شما عمل نمایند قطعا از شما پیشی گرفته و یک قدم جلو خواهند زد . دنیای تجارت الکترونیک همواره دنیایی پر از رقابت است آن هم رقابتی بسیار سخت و نفس گیر به همین دلیل برای برتری نسبت به رقبا نباید حتی یک قدم اشتباه برداشت و یا از برداشتن قدمی مثبت چشم پوشی کرد . عدم استفاده از ظرفیت هایی که میتوانید از طریق آن به حداکثر بهره برداری از این مبحث ( در این مقاله منظور از ظرفیت ها ، قدرت رسانه های اجتماعی در افزایش سئو و افزایش فروش است ) دست پیدا نموده و خود را از رقبا جلوتر ببینید.

آیا تا به حال به استفاده از توییتر فکر کرده اید ؟ آیا فکر کرده اید توییتر نیز برای خود کاربران زیادی دارد ؟ آیا میدانید که توییتر یکی از مناسب ترین رسانه های اجتماعی برای بازاریابی به شمار میرود زیرا بسیاری از کاربران آن به همین دلیل در آن حضور داشته و یا به دنبال خرید هستند یا تبلیغات تجاری ؟ به هرحال واقعیت این است که استفاده از رسانه اجتماعی فیس بوک بیشتر به دلیل بازاریابی و برند سازی میباشد ( البته تاثیر مثبتی نیز بر روی سئو سایت شما خواهد داشت ) اما فعالیت در توییتر نیز مزایای خاص خود را دارد . از مهمترین مزایای استفاده از توییتر میتوان به تجاری تر بودن آن اشاره نمود ، مزیتی که باعث میشود کاربران زیادی از توییتر برای یافتن کالا و خدمات مد نظر خود استفاده نمایند و یا برای افزایش فروش خود نسبت به تبلیغات از طریق آن اقداماتی انجام دهند. مزیت دیگر توییتر این است که افراد متخصص بیشتری در آن فعالیت مینماید ( فیس بوک بیشتر برای دوستی های اجتماعی و این نوع مسائل طراحی شده است در حالی که توییتر تجاری تر میباشد و زیاد برای دوستی های اجتماعی مکان مناسبی به شمار نمی آید ) و شما میتوانید با استفاده از نظرات آن ها پیشرفت های بسیار خوبی داشته باشید . از طرفی شما میتوانید در توییتر نیز اندکی به سئو سایت خود کمک کرده و از طرفی برند سازی خود را نیز بهبود ببخشید زیرا قطعا کاربرانی یافت میشوند که علاقه ای به گوگل پلاس و فیس بوک نداشته اما از توییتر استفاده میکنند به همین دلیل شما میتوانید علاوه بر استفاده از گوگل پلاس و فیس بوک ، استفاده از توییتر را نیز در دستور کار خود قرار دهید. 

توییتر نیز مانند گوگل پلاس و فیس بوک دارای ظرفیت های عظیمی برای پیشرفت کردن شما میباشد اما بسیاری از صاحبان کسب و کارهای آنلاین از ظرفیت ها و مزایای آن غافل میباشند . همانطور که گفتیم برای رسیدن به موفقیت باید از تمامی ظرفیت ها استفاده نمایید اما متاسفانه بسیاری از صاحبان کسب و کارهای آنلاین نسبت به استفاده کردن از توییتر غفلت میورزند در حالی که توییتر میتواند برگ برنده شما باشد زیرا بسیاری از صاحبان کسب و کارهای آنلاین تنها به گوگل پلاس و فیس بوک بسنده میکنند اما اگر شما بتوانید از طریق توییتر نیز جذب مشتری و همچنین افزایش سئو داشته باشید ، توییتر میتواند برگ برنده شما باشد و شما را نسبت به رقبایتان جلو بیاندازد. برای استفاده از توییتر حتی یک لحظه درنگ نکنید زیرا توییتر با ظرفیت های عظیمی که دارد بدون اینکه نیاز باشد هزینه ای پرداخت نمایید به پیشرفت شما کمک میکند . سعی کنید اگر میخواهید از قدرت رسانه های اجتماعی در زمینه افزایش سئو و افزایش فروش استفاده نمائید از تمامی ارکان آن استفاده نموده و از ظرفیت های موجود بهره برداری نمائید. همچنین با استفاده از توییتر میتوانید به بازاریابی اینترنتی خود کمک فراوانی نمائید ، البته این امر مستلزم داشتن طراحی سایت قدرتمند میباشد.

نوع مطلب :
برچسب ها : طراحی سایت ارزان،سفارش سایت،قیمت طراحی سایت،
لینک های مرتبط :


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic