.
 
طراحی سایت ارزان و قیمت طراحی سایت
درباره وبلاگ

این وبلاگ در زمینه طراحی سایت ارزان و قیمت طراحی سایت فعالیت میکند.
مدیر وبلاگ : رویا احمدی
نویسندگان

عنوان: عوامل مؤثر در انتخاب یک شرکت طراحی سایت

با پیشرفت تکنولوژی در دنیای امروزه اکثر شرکت ها رو به سوی استفاده از شبکه جهانی و گسترده وب آورده اند تا برای ترویج کسب و کار خود از آن بهره بگیرند. به همین دلیل است که امروزه شرکت های طراحی سایت زیادی در دنیا دیده میشود.برای سفارش دادن به یک شرکت طراحی سایت باید چند عامل را در نظر بگیرید سپس به یک شرکت درخواست طراحی سایت بدهید.

دیدن نمونه کارها

یکی از عوامل مهم در هنگام انتخاب یک شرکت طراحی وب سایت به منظور توسعه یا طراحی یک وب سایت ، نوع طرح های شرکت طراح وب است که در گذشته تولید شده است. بسیاری از شرکت های طراحی وب سایت تعدادی از نمونه کارهای خود را برای مشتریان بالقوه در دسترس قرار میدهند تا افراد برای مشاهده آنها اقدام نمایند.این مسئله به شما کمک میکند تا از میزان توانایی ها و نحوه عملکرد شرکت طراحی سایت تا حدی آگاه میشوید. بنابراین، همیشه برای دیدن نمونه کارهای قبلی یک شرکت طراحی وب سایت اقدام نمایید.


زمان تکمیل تخمینی

یکی دیگر از عوامل مهمی که به نظر میرسد در هنگام انتخاب یک شرکت طراحی وب سایت باید به آن توجه نمود ، زمان تکمیل تخمینی وب سایت شما است. شما باید اطلاع داشته باشید که چه مدت طول میکشد تا مراحل طراحی سایت شما به پایان برسد. ممکن است شما به مشتریان خود وعده دهید که در فلان تاریخ سایت شما آماده خواهد شد اما اگر شرکت طراح زمان مشخصی به شما ندهد نمیتوانید این وعده را به مشتریان خود بدهید.

هزینه پیش پرداخت پروژه طراحی وب سایت


این مسئله نیز جزء اصلی ترین مسائل طراحی سایت به حساب می آید.دانستن اینکه شرکت طراحی سایت چه مقدار از مبلغ اصلی قرارداد را در ابتدای کار میگیرد برای شما باید حائز اهمیت باشد.

هزینه کلی طراحی سایت


هزینه اصلی طراحی سایت بسیار پر اهمیت است ، شما باید بدانید که آیا شرکتی که انتخاب کرده اید بیش از سایرین پول نمیگیرد؟ آیا سایتتان به اندازه پولی که هزینه میکنید ارزش دارد ؟ آیا میتوانید هزینه ای که کرده اید را از طریق خود سایت جبران نمایید ؟

تجربه و تخصص


هرچه تجربه شرکت طراحی سایتی که انتخاب کرده اید بیشتر باشد به نفع شما خواهد بود.سعی کنید در انتخاب خود میزان تجربه و تخصص شرکت مد نظرتان را کامل بررسی نمایید تا خیالتان از بابت حرفه ای بودن طراحی راحت شود.


خدمات و پشتیبانی


شرکتی را انتخاب نمایید که خدمات طراحی سایت خوبی را برای مشتریان در نظر گرفته و از نظر پشتیبانی تیم قدرتمندی را در اختیار داشته و در هرلحظه از شبانه روز پاسخگوی شما خواهد بود.

نوع مطلب :
برچسب ها : طراحی سایت ارزان،سفارش سایت،
لینک های مرتبط :

عنوان: عملکرد قوی در طراحی سایت

واقعیت این است که عملکرد قوی در زمینه طراحی سایت باید یک نیاز در هر پروژه طراحی وب به حساب بیاید نه یک چاره اندیشی موقت برای رسیدن به اهداف مادی یک شرکت. عملکرد ضعیف باعث کاهش در درآمد، ترافیک، تبدیل بازدیدکننده به مشتری عدم رضایت کاربران میشود که همه این موارد به طور کلی به یک دیگر گره خورده است. مطالعه موردی نشان می دهد که بهبود عملکرد تمامی این موارد را تحت تاثیر قرار میدهد. این وضعیت هیچ تفاوتی با وضعیت فعلی تلفن همراه ندارد ، وضعیتی که در آن 71 درصد از مردم می گویند انتظار دارند سایتها در مقایسه با زمانی که با دسکتاپ بارگذاری میشوند نباید از سرعت کمتری برخودار باشند.


یکی از اصلی ترین مسائلی که باعث میشود یک کاربر بارها و بارها به یک سایت مراجعه نماید عملکرد آن سایت است زیرا این عملکرد یک جزء اساسی برای ایجاد تجربه مثبت در ذهن کاربر است. بنابراین با توجه به اهمیت فوق العاده زیاد عملکرد شما در موفقیت هر پروژه باید نسبت به نحوه عملکرد خود بسیار حساس باشید و همه جوانب را در نظر بگیرید زیرا هرچه کاربران از عملکرد شما رضایت بیشتری داشته باشند میزان بازدید سایت شما افزایش پیدا میکند ، افزایش بازدید به خودی خود افزایش فروش را در پی خواهد داشت و افزایش فروش باعث قدرتمند شدن شما از نظر مادی و در نهایت پیشرفت چشمگیر شرکت شما میشود . همه این موارد مانند دانه های یک زنجیر به هم متصل هستند و اگر مرحله به مرحله این مسیر را طی کنید قطعا به هدف نهایی خواهید رسید.


کارشناسان طراحی سایت اعتقاد دارند عملکرد ضعیف به طور ذاتی با طراحی سایت اختلاف داشته و هرگز قابل قبول نیست. عملکرد ضعیف باعث هدر رفتن سرمایه شرکت میشود و این مسئله اصلا به نفع شرکت نخواهد بود. بسیاری از شرکت ها ب سمت تجارت الکترونیک حرکت میکنند تا از طریق طراحی یک سایت و اداره آن بتوانند درآمدزایی نمایند اما عملکرد ضعیف در طراحی سایت باعث میشود نه تنها به درآمد و سود دهی شرکت اضافه نشود بلکه ضرر و زیان هایی نیز متوجه شرکت شود زیرا برای طراحی یک سایت گاهی ممکن است هزینه های سنگینی شود اما نتیجه آن کاملا منفی باشد آن هم فقط به یک دلیل ، ضعف در عملکرد و در واقع ضعف در طراحی. همین مسئله باعث میشود شرکت های معتبر طراحی خود را به هر شرکتی واگذار نکنند ، ابتدا تحقیق کرده و مطمئن شوند که بهترین شرکت را نسبت به بودجه خود انتخاب کرده اند ، شرکتی که از نظر عملکرد در سطح ایده آلی قرار داشته باشد و بتواند شرکت را به اهداف خود نزدیک نماید.


برای حل این مسئله و ریشه کن کردن عملکرد ضعیف باید شروع به پیشرفت هایی در زمینه های مختلف کرد. پیشرفت در عملکرد باعث رونق کسب و کارهای آنلاین میشود زیرا درحال حاضر بسیاری از شرکت ها با عملکردی ضعیف در طراحی باعث ایجاد یک دید منفی نسبت به تمامی شرکت های طراحی سایت شده اند اما در صورت پیشرفت این شرکت ها رفته رفته این دید نسبتا منفی از بین خواهد رفت. بسیاری از افراد که آگاهی لازم برای تشخیص شرکت های معتبر از شرکت های غیر معتبر را ندارند ممکن است هزینه زیادی را متحمل شده ولی به دلیل سپردن کار به یک شرکت غیرمعتبر تمام هزینه خود را از دست رفته ببینند و نه تنها به هدف خود نرسیده اند بلکه ضرر سنگین مادی را نیز متحمل شده اند. همین ضررهای نا به جا باعث به وجود آمدن یک دید منفی نسبت به شرکت های طراحی سایت است زیرا کسانی که یک بار هزینه اشان به هدر میرود یا برای بار دوم اقدام به طراحی سایت نمیکنند و یا اگر قصد انجام اینکار را داشته باشند با ترس بسیار زیادی این کار را انجام خواهند داد.


برای بهبود عملکرد میتوان نسبت به ایجاد یک فرهنگ مناسب در رابطه با عملکرد صحیح و قابل اعتماد و حرفه ای اقدام کرد و به این ترتیب باعث از بین رفتن دید منفی کاربران شد. اگر شرکت ها درک صحیحی از چگونگی عملکرد در طراحی داشته باشند به موفقیت یک پروژه میتوان امیدوار بود اما اگر این درک صحیح وجود نداشته باشد تصور موفقیت آمیز بودن یک پروژه تصوری نسبتا محال خواهد بود زیرا موفقیت یک پروژه در گرو عملکرد مسئولین در انجام پروژه است.

 

نوع مطلب :
برچسب ها : طراحی سایت،قیمت سفارش سایت،
لینک های مرتبط :
پنجشنبه 28 مرداد 1395 :: نویسنده : رویا احمدی

عنوان: نکاتی در طراحی مب سایت که باید به آنها توجه کرد

چگونه به مسافران وب در پیدا کردن راهشان کمک کنیم ؟
ممکن است سایت شما پر از اطلاعات مفید در رابطه با محصولات یا خدمات شما باشد. اما اگر بازدیدکنندگان سایت شما نتوانند راه خود را براحتی در میان صفحات شما پیدا کنند دیگر هرگز آن سایت باز نخواهند گشت! در کنار داشتن اطلاعات مفید، مهم ترین نکته در طراحی یک وب سایت طراحی صحیح پیوندهای بین صفحات آن سایت است که متاسفانه این نکته در طراحی بیشتر وب سایت ها نادیده گرفته می شود . 9 نکته ای که در ادامه خواهید خواند به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید پیوندهای بین صفحات وب سایتتان را کاراتر و اصولی تر طراحی نمایید.

. نکته 1: از لینکهای متنی استفاده کنید!
شاید استفاده از تصاویر یا اشکال گرافیکی در سایت بسیار وسوسه انگیز و اغوا کننده باشد اما بعضی مواقع یک کم هم بسیار زیاد است ! تا جایی که برایتان امکان دارد سعی کنید که پیوندهای موجود بین صفحاتتان را بصورت لینک های متنی طراحی کنید، زیرا این نوع لینکها بسیار موثر تر از لینکهای تصویری یا گرافیکی عمل می کنند . مطالعات نشان داده که اکثر بازدید کنندگان سایتها ابتدا لینکهای متنی را خوانده و سپس به سراغ لینکهای تصویری یا گرافیکی می روند .

نکته 2: یک راه حل خوب برای استفاده از لینکهای گرافیکی!
اگر شما ناچارید که از لینکهای تصویری یا گرافیکی در وب سایتتان استفاده نمایید حتما از پارامتر Alt برای تصویرتان استفاده کنید . استفاده از این پارامتر در طراحی لینکهای تصویری باعث می شود که کاربرانی که از کاوشگرهای متنی مانند lynx استفاده می کنند یا کاربرانی که گرافیک و تصویر را در کاوشگرهای خود غیر فعال کرده اند نیز بتوانند راه خود را در میان صفحات وب سایت شما پیدا کنند .به علاوه سعی کنید حتما در قسمت پایین هر صفحه با استفاده از لینکهای متنی راهنمایی واضح از سایتتان ارائه دهید تا صفحات اصلی سایت شما از این طریق نیز قابل دسترسی باشند .

نکته 3: یک صفحه با عنوان نقشه سایت طراحی کنید .
صفحه نقشه سایت می تواند یک راهنمای بسیار خوب برای کاربران سایت شما باشد. در طراحی صفحه نقشه سایتتان سعی کنید از یک ساختار درختی استفاده کنید بگونه ای که بخشهای مهم سایت بطور واضح در آن مشخص شده باشد و صفحات مربوط به هر کدام از بخشها به صورت زیر مجموعه آن بخش نمایش داده شوند . برای مثال می توانید سایت خود را به 4 بخش اصلی شامل محصولات، خدمات، سوال های رایج و تماس تقسیم کرده و عناوین صفحات مرتبط با هر یک از این بخش ها را در زیر آن قرار دهید بصورتی که به صفحه مربوط به خود لینک شوند . برای آشنایی بیشتر با ساختار نقشه سایت پیشنهاد می کنم که به چند وب سایت بزرگ مراجعه کنید و صفحه نقشه آنها را بررسی کنید.

نکته چهارم : از بکار بردن فریم پرهیز کنید.
تا جایی که امکان دارد سعی کنید از بکار بردن فریم در طراحی وب سایتتان پرهیز کنید. اکثر مرورگرهای رایج با نمایش فریم ها مشکل دارند و ممکن است کاربران هنگامی که در صفحه مقابل خود با چندین اسکرول بار مختلف روبرو می شوند به طور کامل گیج شوند ! اگر ناچارید که حتما از فریم ها در طراحی سایت خود استفاده نمایید پس خودتان را برای دوبرابر شدن کار آماده کنید زیرا لازم است که یک نسخه بدون فریم هم از سایتتان بسازید تا کاربرانی که کاوشگرهای آنها فریم ها را پشتیبانی نمی کند هم بتوانند از سایت شما استفاده نمایند.

نکته پنجم : از لینکهای حرکت دار بپرهیزید !
در طراحی صفحات خود سعی کنید از بکار بردن لینکهایی که در حال حرکت هستند یا لینکهایی که دائما تغییر رنگ می دهند یا چشمک می زنند پرهیز کنید . همچنین سعی نکنید که لینکهای بازدید شده و بازدید نشده را با تفاوت رنگ از یکدیگر متمایز کنید . تصور بر این است که اینکار بازدید کننده را در پیدا کردن راهش در میان صفحات کمک خواهد کرد اما بررسی ها نشان داده اینکار تنها باعث گیج شدن بازدید کننده ها می شود !

نکته 6 : فقط چند کلیک آنورتر!
محتویات سایت خود را همیشه در دسترس بازدید کننده نگاه دارید . هر صفحه از سایت شما باید از طریق هر صفحه دیگر قابل دسترسی باشد . سعی کنید پیوندهای میان صفحاتتان را طوری طراحی کنید که بازدید کننده در هر کجای سایت که باشد بتواند با حداکثر 4 کلیک خود را به صفحه مورد نظر برساند. شما باید به طور مرتب ساختار صفحات و ارتباط بین آنها را در سایتتان بررسی کرده و مشکلات احتمالی را بر طرف نمایید. بازدید کننده ها برای این به سایت شما می آیند که با شما و خدماتتان آشنا بشوند پس بهتراست کاری نکنید که آنها واردار شوند برای کسب اطلاعات در سایت شما حفاری کنند!

نکته 7 : جستجو چرا ؟ فقط لینک !
بعضی از سایتها سیستمی برای جستجو در میان اطلاعات خود دارند . اما سعی کنید تا جایی که امکان دارد از قرار دادن این سیستم در سایتتان بپرهیزید. حتی بهترین موتورهای جستجو هم در بعضی موارد نتایجی غیر از آنچه که شما می خواهید به شما ارائه می دهند و این باعث گیج و گم شدن شما در میان صفحات می گردد. در ضمن بیشتر کاربران هم طرز استفاده مفید از موتورجستجو را بلد نیستند. بنابراین پیشنهاد می شود که بجای استفاده از سیستم جستجو در سایتتان پیوندهای بین صفحاتتان را طوری دقیق و کارا طراحی کنید تا کاربران براحتی بتوانند از طریق لینکها به اطلاعات مورد نیاز خود دستیابی پیدا کنند و نیازی به استفاده از سیستم جستجو نباشد.

نکته 8 : مسیرهای متعددی در نظر بگیرید !
سعی کنید در طراحی پیوندهای بین صفحات سایت خود طوری عمل کنید که برای دستیابی به هر صفحه بیش از یک مسیر وجود داشته باشد و کاربران خود را به یک مسیر محدود نکنید . به عنوان راه حل در بیشتر سایتها از منوهای کرکره ای استفاده می شود که راهی موثر برای قرار دادن مسیرهای متفاوت در صفحه است بدون اینکه فضای زیادی در صفحه اشغال کند.

نکته 9 : اطلاعاتتان را متمرکز کنید !
سعی نکنید در سایتتان محل های زیادی را طراحی کنید و اطلاعاتتان را در میان آنها پراکنده کنید چون در این صورت ممکن است کاربرانتان در میان انبوه صفحات سایت شما غرق شوند ! پراکندگی اطلاعات جزو مشخصه های یک وب سایت خوب نیست.

نوع مطلب :
برچسب ها : طراحی سایت ارزان،سفارش سایت،
لینک های مرتبط :

عنوان: فراگیری سئو و بهینه سازی سایت در قسمت های مختلف

دنیای امروز شاهد رقابتی بسیار سخت و پیچیده در زمینه تجارت الکترونیک است. رقابتی سخت و نفس گیر که برای موفقیت در آن باید سخت مبارزه کرد و تا آخرین نفس دست از تلاش نکشید. شاید اگر صد سال پیش به شخصی میگفتند که میتواند در اتاق شخصی اش و با استفاده از وسیله ای به نام کامپیوتر و از طریق اینترنت به راحتی انواع و اقسام خرید ها را انجام داده و این خرید کردن هیچ نیازی به حضور فیزیکی او نداشته باشد تصور میکرد او را مسخره کرده و سر به سرش میگذارند ، چیزی که امروزه واقعا انجام میپذیرد و افراد زیادی در سراسر دنیا برای خرید کردن از اینترنت استفاده میکنند و این مسئله باعث شده تا بسیاری از انسان ها به فکر کسب درآمد از طریق اینترنت بوده و برای این مهم تلاش نمایند. واقعیت این است که این کسب درآمد به سادگی میسر نخواهد بود و مستلزم تلاش و پشتکار فراوان است. مرسوم ترین روش فروش از طریق اینترنت ، فروش از طریق موتورهای جستجوگر ( در کشور ما تقریبا به صورت صد در صد گوگل ) میباشد زیرا اکثر افراد برای یافتن کالا و خدمات مورد نیازشان از طریق جستجو در موتورهای جستجوگر به ویژه گوگل اقدام میکنند. بسیاری از افراد مایل هستند تا بدانند که چرا یک سایت به عنوان اولین نتیجه در گوگل قرار دارد و سایتی دیگر در صفحه دوم و یا سوم ؟ این رتبه بندی بر اساس چه ملاک هایی میباشد ؟؟ برای دانستن پاسخ این سوال باید با علمی به نام seo  ( بهینه سازی برای موتورهای جستجو ) آشنا شوید . ملاک رتبه بندی در موتورهای جستجو میزان سئو سایت شما میباشد . سئو یک وسیله سخت افزاری و یا یک نرم افزار نیست ، سئو مجموعه از تکنیک های مختلف و تخصصی در زمینه های مختلف است که در نهایت منجر به افزایش و یا کاهش رتبه سایت شما در موتورهای جستجوگر میشود. شرکت طراحی سایت ایفانت قصد دارد بنا به درخواست کاربران عزیز به صورت بخش به بخش و مجزا آموزش هایی تخصصی در رابطه با سئو منتشر کرده و در اختیار کاربران عزیز قرار دهد.

آموزش سئو قسمت اول

هاست چیست ؟ ویژگی های یک هاست خوب چیست ؟

هاست در زبان انگلیسی به معنی میزبان میباشد . Host  یک کامپیوتر تحت شبکه است که توسط cpanel سایت شما کنترل می شود. هاست دارای دو نوع سیستم عامل میباشد ، لینوکس و ویندوز که به دلخواه شما میتوانید از هرکدام که میخواهید استفاده نمائید. به عبارت دیگر هاست فضای نگهداری سایت شما میباشد ( اگر سایتتان را کامپیوتر در نظر بگیرید میتوانید هاست را هارد سیستم در نظر بگیرید.). امروزه شرکت های بسیاری خدمات فروش هاست را انجام میدهند که بسیاری از آنها شرکت های معتبر بوده و تعدادی از آن ها نیز شرکت های غیر معتبر میباشند . اولین قدم در ایجاد سئوی مناسب در سایت خرید هاست مناسب میباشد ، هاستی که بتواند نیازهای شما را به بهترین شکل ممکن برطرف نموده و فضای لازم برای پیشرفت را در اختیارتان قرار دهد. بسیاری از افراد با هاست آشنایی دارند اما از ویژگی های یک هاست خوب بیخبر میباشند ، ویژگی های زیر از مهمترین ویژگی ها برای یک هاست مناسب به شمار میرود
 
1- هاست خوب همواره در دسترس بوده و بدون از کار افتادگی فعالیت مینماید . اگر هاست شما به طور پیوسته در دسترس نباشد موتورهای جستجوگر نسبت به سایت شما بدبین میشوند.
2- هاست شما باید از سرعت مناسبی برخودار باشد تا کاربران برای بارگذاری سایت شما معطل نشوند .
3- امنیت هاست شما نیز یکی از مهمترین ویژگی های هاست به شمار میرود زیرا اگر هاست شما از امنیت کافی برخودار نباشد ممکن سایت شما به سادگی هک شود.دامنه چیست ؟


دامنه آدرس سایت شما میباشد. برای مثال  efanet.ir را در نظر بگیرید ، sitearzan نام دامنه ما میباشد و یا google که google نام دامنه آن میباشد . پس از خریداری هاست مناسب نوبت به خریداری دامنه مناسب میباشد . اما باز سوال اینجاست که دامنه مناسب چه ویژگی هایی داراست ؟ موارد زیر جزء مهمترین ویژگی های دامنه به شمار میروند

1- انتخاب دامنه ای متانسب با هدف و نوع فعالیت شرکتتان.
2- حتی الامکان دامنه ای کوتاه  و کلیدی انتخاب نمائید.
3- در هنگام ثبت دامنه مدنظرتان آن را برای مدت طولانی ثبت نمائید زیرا در این صورت گوگل ارزش بیشتری برای دامنه شما قائل خواهد شد زیرا تصور میکند فعالیت شما قرار است پایدار باشد.

نوع مطلب :
برچسب ها : طراحی سایت ارزان، سفارش سایت،
لینک های مرتبط :
سه شنبه 26 مرداد 1395 :: نویسنده : رویا احمدی

عنوان: راه های جدید برای یادگیری آسان طراحی وب سایت

هنگامی که در تلاش برای نوشتن متون وب سایتتان هستید بهتر است به خاطر داشته باشید که نوشتن وب از طریق 5 مرحله خاص و با احتیاط باید انجام شود.

مرحله 1 | ایجاد یک طرح کلی


کلید موفقیت هر فرایندی ، از متن گرفته تا گرافیک ، داشتن یک طرح روشن و واضح است. در مورد نوشتن، مرحله برنامه ریزی شامل بحث و توافق بر روی نقاط کلیدی است. این توافقات را می توان به عنوان یک جلسه طوفان مغزی که از آن بیانیه ای از کار پدیدار خواهد شد در نظر گرفت.  این مرحله شامل تصمیم گیری در رابطه با محتوا و تعیین مخاطبان اصلی خواهد بود و در نهایت کنار هم قرار دادن یک جدول زمانی مناسب.


مرحله 2 | نوشتن رئوس مطالب

 

هنگامی که این پروژه به درستی برنامه ریزی شده باشد، یک طرح کلی می تواند تکمیل شود. رئوس مطالب یک لیست از نکات کلیدی است که در هر بخش و یا صفحه از سایت ساخته شده است. نقاط مهمی که در اینجا به عنوان هدف انتخاب میشوند برای به دست آوردن یک طرح کلی از متن مورد استفاده قرار خواهند گرفت. رئوس مطالب را باید به عنوان یک مقدمه برای بدنه اصلی و یک نتیجه گیری ساختار یافته در نظر گرفت.


مرحله 3 | پیش نویسی


در این مرحله برای اولین بار است که جملات کاملا کنار هم قرار خواهند گرفت. با مقایسه پیش نویس و رئوس مطالب میتوان اطمینان حاصل کرد که چیزی از قلم نیفتاده است. در نوشتن پیش نویس باید دقت کرد تا همه سرفصل هایی که در رئوس مطالب ذکر شده است به طول کامل و جامع مورد بحث و بررسی قرار بگیرند و چیزی از قلم نیفتاد زیرا در این صورت متن شما متن کاملی نخواهد بود.

مرحله 4 | اصلاح پیش نویس


پس از اینکه پیش نویستان را نوشتید ، تمام متن باید تجدید نظر شده تا از نظر کیفیت مورد بحث و بررسی قرار بگیرد. در واقع، حتی برندگان جایزه پولیتزر نیز در کار خود تجدید نظر میکنند. هر متن نوشته شده نیاز به تجدید نظر دارد تا مطمئن شوید که متنی کامل است و شامل محتوای در نظر گرفته شده و قطعی شماست.


مرحله 5 | تجدید نظر نهایی

در نهایت، متن نوشته شده را برای تجدید نظر نهایی بررسی نمایید. در اینجا تمامی جزئیات از قبیل قالب بندی و ظاهر طراحی بررسی می شود. متن خود را از نظر نگارش ، اشتباهات تایپی ، اشتباهات املایی و... بازنگری کرده و اطمینان حاصل نمایید که هیچ ایراد و اشتباهی در آن وجود ندارد.

نوع مطلب :
برچسب ها : طراحی سایت ارزان، سفارش سایت،
لینک های مرتبط :

 عنوان: شبکه اجتماعی خوب چه نوع ویژگی هایی دارد

جوامع مجازی در زندگی آنلاین امروزی تاثیر بسزایی دارند. جوامع مجازی به بخش مهمی از زندگی روزمره برای کسب و کار ها تبدیل شده اند. برای شروع کار در جوامع مجازی گزینه های مختلفی پیش رو دارید که می تواند کمی گیج کننده به نظر برسد. یکی از سوال هایی که برای مردم پیش می آید این است که چه تفاوتی میان توییتر و فیس بوک وجود دارد. در اینجا برخی از تفاوت های عمده ای که ثابت میکند استفاده از هر دو سایت برای رسیدن به موفقیت لازم است را به شما خواهیم گفت.
گزارش شده است که 92٪ از تمام فعالیت ها و تعامل با توییت در ساعت اول پس از ساخته شدن اتفاق می افتد. با به روز رسانی وضعیت فیس بوک، تعامل می تواند برای ساعت، و حتی روز بیشتر شود. توییتر اساسا در زمان واقعی مکالمه متمرکز است ، در حالی که فیس بوک بیش از یک مکالمه مداوم را در بر میگیرد.

• ساختار توییتر کمتر در مورد دوستی های اجتماعی به کار میرود. مردم برای ارتباط با دوستان، اعضای خانواده، و افراد دیگر غالبا از فیس بوک استفاده میکنند. توییتر اجازه می دهد تا مردم به پیروی از موضوعات مهم بپردازند. این دو مقوله کاملا از هم متفاوت هستند .


• در حالی که محتوا در فیس بوک بی انتها است، اطلاعات مربوط به توییتر همواره در حال تغییر است. اگر شما اخبار فوری را میخواهید ، توییتر جایی برای یافتن آن است. اما برای بدست آوردن محتوا ، فیس بوک یک رسانه بزرگ است.


• زمان بهینه برای ارسال متفاوت است. به روز رسانی های فیس بوک در ظهر ها بسیار بیشتر از دیگر اوقات شبانه روز است. همچنین، چهارشنبه، محبوب ترین روز برای توییت کردن است در حالی که شنبه ها از محبوبیت بیشتری در فیس بوک داراست.

• در سال 2012، سیاست ها و تغییراتی برای حفظ حریم خصوصی در فیس بوک و توییتر از طرف مدیریت این سایت ها به کار برده شد. فیس بوک نیز از آن زمان به بعد به عنوان یک شرکت عمومی در دسترس مردم قرار دارد.

• طرح های جدید فیس بوک - سازمان اطلاعات، اخبار، تصاویر و به اشتراک گذاشتن پست ها در حال حاضر طبق یک جدول زمانی تنظیم شده است. کاربران فیس بوک با پوشش پس زمینه بزرگ برای آثار هنری و شخصی و یا نام تجاری و همچنین یک تصویر گرافیکی وضعیت به مراتب بهتری نسبت به توییتر پیدا کرده اند.

آیا شما می دانید برای یافتن مشتریان جدید و بالقوه میتوانید از فیس بوک استفاده کنید ؟ اگر برای یافتن مشتریان جدید برای کسب و کار خود از فیس بوک استفاده نکنید یک شانس خوب برای یافتن مشتری را از دست رفته خواهید دید. بسیاری از دلایل مختلف وجود دارد که ثابت کند کسب و کارهای آنلاین نیاز مبرمی به فیس بوک دارند به ویژه برای بازاریابی و رسیدن به مخاطبان جدید زیرا در فیس بوک روزانه میلیون ها نفر به دنبال مطالب دلخواهشان هستند.

دلایلی برای استفاده از فیس بوک :


• 55 دقیقه. بنا به آمار، این میزان به طور متوسط مدت زمانی است که یک کاربر معمولی فیس بوک روزانه صرف بازدید از فیس بوک میکند یعنی تقریبا یک ساعت در هر روز. که بسیاری از این زمان فرصتی مناسب برای جلب توجه مصرف کنندگان است.

• صفحات فیس بوک (نوع خاصی از مشخصات متفاوت از یک پروفایل و یا یک گروه ) اجازه می دهد تا کسب و کار خود را به دیگران معرفی کرده و اقدام به ایجاد یک فضای تعامل برای ایجاد تعامل میان مردم و کسب و کارتان کرده باشید.


• افزایش رتبه در موتورهای جستجو. ایجاد یک صفحه فیس بوک به شما اجازه می دهد برای به دست آوردن رتبه بندی بهتر در موتورهای جستجو شانس بیشتری داشته باشید. اگر شما با استفاده از جستجوگرها و مطالب آموزنده در فیس بوک کسب و کار خود را گسترش دهید، به شدت در نتایج موتورهای جستجو رتبه بندی شما بهتر خواهد شد .

• برای معروف کردن نام تجاری خود از فیس بوک استفاده کنید زیرا روزانه افراد زیادی از شهر و کشور شما و سایر شهرها و کشورهای جهان از فیس بوک بازدیدمیکنند.میتوانید با معروف کردن نام تجاری خود محبوبیت خوبی در نزد مشتریان خود ایجاد کرده و باعث افزایش فروشتان شوید.

نوع مطلب :
برچسب ها : طراحی سایت ارزان، سفارش سایت، قیمت طراحی سایت،
لینک های مرتبط :

عنوان: آنچه شما باید در مورد طراحی گرافیکی صفحات وب خود بدانید

هدف نهایی از طراحی هر صفحه وب ایجاد ارتباط است. شما در حال تلاش هستید تا از طریق کلمات، تصاویر، و طرح سایت خود با افراد ارتباط ایجاد کنید . برای اینکه فروش شما موفقیت آمیز باشد این ارتباط باید به صورت کامل و خوبی ایجاد شده تا شما را در رساندن به اهداف شرکت یاری دهد .

هنگامی که شما طراحی سایت انجام میدهید در حال تلاش برای برقراری ارتباط بین شرکت ، فروشگاه وغیره با مشتریان هستید .


قوانین پایه برای طراحی

1- هر عنصر موجود در صفحه باید دارای یک هدف باشد. اگر شما یک تصویر بر روی صفحه دارید و یا یک متن و یا یک خط قرار داده اید، باید دلیلی برای داشتن آن وجود داشته باشد. اگر دلیل آن این است
که شما به آن علاقه دارید پس این کار اشتباه است زیرا هدف باید چیزی غیر از علاقه شخصی شما باشد .

2- فونت شما باید خوانا و دارای طول اسکن مناسب (بیش از 7-10 کلمه در یک خط) باشد.اگر فونت شما مناسب نباشد ممکن است مشتری ناراضی ، و از سایت شما خارج شود .

3-  استفاده از برچسب ها و مدل ها به عنوان بخش مهمی از صفحات برای تماس و استفاده از تصاویر  برای برجسته کردن ویژگی های مهم است.


4-  استفاده از تصاویر هرچه کمتر بهتر. متن های سبک و ساده بیشتر از یک تصویر ضعیف کارایی داشته واز هر نظر بهتر و منطقی تر خواهد بود.


5- تاثیر استفاده از وسایل بصری و ارتباط از جمله جداول، نمودارها و..بهتر از یک بلوک متن است.

6-   اگر رنگ بندی سایت شما مناسب نباشد ، شاید مشتری را در انتخاب مردد کرده و او از خرید در سایت شما صرف نظر کند .


7-   طرح های ساده و پانچ بیش از طرح های دیگه پیچیده است. استفاده از یک یا دو ستون طرح ساده تر و درک آن برای مشتریان راحت تر است .

نوع مطلب :
برچسب ها : طراحی سایت ارزان،
لینک های مرتبط :

عنوان: چندنکته در رابطه با کپی رایت محتوای وب سایت

همه ما می دانیم که رقابت شدیدی در دنیای شرکت های بزرگ است. اما با این حال این رقابت نباید باعث شود که یک شرکت به خود اجازه دهد که از یک شرکت دیگر مطالبی را کپی کند. متاسفانه این مسئله مدتی است که شدت یافته و به نظر می رسد با افزایش محبوبیت و سهولت استفاده از اینترنت رو به وخامت گذاشته شده است. خوشبختانه، اگر کسی پس از سعی و تلاش خود مطلبی را آماده نماید و آن را به دیگران منتقل نماید می تواند اقداماتی برای جلوگیری از بروز این مسئله انجام دهد. این مسئله یعنی شما می توانید عملی را انجام دهید و با استفاده از قوانین کپی رایت و علائم تجاری مانع از کپی شدن آن شوید. البته قبل از اینکه شما شروع به در نظر گرفتن هر گونه اقدام واقعی کنید نیاز به تحقیق در مورد این مسئله دارید.

اولین گام در روند تحقیق شما نقض کپی رایت و یا علامت تجاری شماست. هنگامی که شما کار خود را در وب سایتتان آغاز میکنید افراد با انجام جستجوی whois برای پیدا کردن صاحب سایت اقدام میکنند. اگر شما از کپی رایت نرم افزاری استفاده کرده اید که شرایط کپی رایت را نقض کرده است می توانید فایل PAD را به منظور پیدا کردن نویسنده آن نرم افزار بررسی کرده و هنگامی که منتشر شد مشکل کپی رایت خود را حل نمایید.

بعد از این مرحله شما باید شرایط خود را از خدمات (TOS) و همچنین استفاده از آن به عنوان سیاست های قابل قبول (AUP) را بررسی کنید. در بسیاری از موارد شما می توانید اطلاعات دقیقی در مورد چگونگی پرونده ادعای سوء استفاده در برابر وب سایت متخلف را در اینجا پیدا کنید.

 قبل از اینکه شما گزارشی ارسال کنید که کپی رایت شما نقض شده است ، باید مشخص کنید کپی رایت شما در کجا نقض شده است. اگر شما مدعی نقض کپی رایتتان هستید باید به روشنی در مورد آنچه که مورد سو استفاده قرار گرفته است توضیح دهید تا در مورد کپی رایت شما اقدامات لازم صورت پذیرد.

شما باید مشخص کنید که مطالبتان نسخه اصلی و نوشته شده توسط خودتان ، به عنوان مطالب نمایشی، آثار ادبی، هنری، و... است ، علاوه بر این ، حفاظت نه تنها برای آثار منتشر شده وجود دارد بلکه برای آثار منتشر نشده این نسخه ها نیز کار میکند.   این مهم است که توجه داشته باشید که ایده های خود را نمی توانید copywritten منتشر کنید بنابراین،اگر مقاله هایی حاوی همین نوع اطلاعات اما در مورد سایر موارد نوشته شده باشد شامل نقض کپی رایت نمی باشد، فقط به عنوان شبیه سازی یک نرم افزار کاربردی از آن یاد شده و کاملا قانونی است.از آنجا که نقاط ضعف زیادی در قوانین کپی رایت وجود دارد شما نیاز به ارزیابی های زیاد درباره مسائلی که منجر به نقض کپی رایت میشود دارید.

میتوانید نسخه قابل چاپی از اسناد را در صفحات وب خود به دور از هر گونه خاصیت اجرایی قرار دهید. این نیز ایده خوبی است برای ضبط تصاویر و ذخیره آن اطلاعات برای جلوگیری از کپی شدن.

اگر شما هنوز هم احساس می کنید کپی رایت شما پس از اتمام این تحقیق نقض شده است و یا احساس می کنید باید شواهد کافی برای اثبات این مسئله داشته باشید ، باید تعدادی از گزینه های مختلف را انتخاب کنید. میتوانید با اشخاصی که کپی رایت شما را نقض کرده اند تماس بگیرید. این گزینه ها عبارتند از: میزبانی وب، سفارش آنلاین، سایت دانلود، انجمن ها، و سازمان های معتبر. ارسال مکاتبات به هر یک از این احزاب شامل ارسال تمامی شواهدی که جمع آوری کرده اید میشود.

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

عنوان: بهینه سازی صفحات وب را چگونه فراگیریم؟؟

در زیر 9 نکته بهینه سازی که باعث بهبود رتبه بندی سایت شما در موتورهای جستجو خواهد شد به شما آموزش میدهیم.

1. تعریف معماری سایت و مسائل مربوط به طراحی

وب سایت ها هستند که با استفاده از فن آوری های فلش، قاب ( فریم ) و... ساخته شده اند. کسب رتبه بندی خوب با این نوع طراحی بسیار سخت است زیرا عنکبوت های موتور جستجو اغلب در مرور یا نمایه سازی این صفحات مشکل پیدا میکنند. بدیهی است که بهترین راه عدم استفاده از این قبیل فن آوری هاست.

2. سایت هایی که از URL های پویا استفاده میکنند

بسیاری از سایت هایی که  تعداد صفحات زیادی دارند با استفاده از یک نسخه از شناسه URL های پویا فعالیت میکنند. مهمترین سایت هایی که از این URL ها استفاده میکنند سایت هایی هستند که در زمینه تجارت الکترونیک فعالیت میکنند. رباتهای موتورهای جستجو اغلب مشکلاتی برای نمایه سازی این صفحات دارند به خصوص اگر ID های این صفحات بسیار طولانی باشد. نوشتن کلمات کلیدی در URL ها به افزایش رتبه بندی صفحه وب شما کمک زیادی میکند.
3. پیاده سازی نقشه سایت

این نکته بیشتر برای وب سایت هایی که با استفاده از جاوا اسکریپت طراحی شده اند کاربرد دارد. لینک های عکس و یا نقشه های ناوبری برای یک وب سایت بسیار مهم است. در حالی که بازدید کننده قادر به خواندن لینک های شماست ، میتواند به راحتی هر صفحه ای از فهرست صفحات شما را بدون مشکل بازدید کند و این مسئله در رتبه بندی سایت شما تاثیر فراوانی خواهد داشت. با اجرای یک لینک متنی مانند نقشه سایت به رباتهای موتورهای جستجو کمک میکنید که به راحتی صفحات شما را پیمایش کنند و این مسئله در رتبه بندی شما تاثیر زیادی خواهد داشت. قرار دادن یک لینک متنی مانند نقشه سایت ، تضمین میکند که کاربر میتواند برای خواندن تمامی صفحات با یک بار کلیک کردن به خواسته خود برسد.

4. پژوهش کلید واژه

هرچقدر کلیدواژه های شما قوی تر باشد ترافیک وب سایتتان بالاتر خواهد رفت زیرا در جستجوهای کلمات کلیدی مناسب سایت شما قابل دسترس خواهد بود و روزانه بازدید کنندگان زیادی از سایت شما بازدید خواهند کرد . اما اگر کلمات کلیدی مرتبط با محتوای سایتتان و یا کلماتی که بازدیدکنندگان آن ها را جستجو نمیکنند انتخاب کنید سایت شما در دسترس عموم نخواهد بود و قطعا بازدیدکنندگان کمتری به خود اختصاص خواهید داد.

5. عدم استفاده زیاد از تصاویر

تصاویر نقش مهمی در وب سایت دارند اما استفاده بیش از حد از تصاویر باعث میشود اولا کاربر تصور کند که متن شما قوی نیست و برای پر زرق و برق کردن آن از تصاویر زیادی استفاده کرده اید ، دوما سرعت بارگذاری صفحه شما کاهش پیدا میکند و این مسئله باعث میشود افرادی که از سرعت اینترنت بالایی برخوردار نیستند از خواندن مطلب شما صرف نظر کنند زیرا صبر و تحمل زیادی ندارند تا منتظر بارگذاری صفحه شما بشوند.

6. نوشتن محتوای غنی کلمات کلیدی مرتبط

از کپی کردن محتوای دیگران اجتناب کنید ، سعی کنید محتوای سایتتان را خودتان بنویسید. ما قبلا در مورد محتوا مقاله ای برای آموزش شما عزیزان نوشته ایم که توصیه میکنیم آن را مطالعه نمایید.
برای مشاهده مقاله اینجا کلیک نمایید . 

7. برچسب عنوان

یکی از اجزای مهم در بهینه سازی سایت، تگ عنوان است. استفاده از کلمات کلیدی مناسب در تگ عنوان میتواند در رتبه بندی سایت شما تاثیر بسزایی داشته باشد. تعداد کاراکترهای تگ عنوان خود را زیر 65 عدد نگه دارید تا نتایج مطلوب تری بدست آورید.


8. متا تگ ها

در حالی که گوگل کمتر به متا تگ ها اهمیت میدهد اما شما هنوز هم باید برای نوشتن متا تگ ها اقدام کنید زیرا در رتبه بندی شما موثر بوده و کاری بسیار ساده و آسان است. متا تگ ها و کلمات کلیدی هنوز هم توسط موتورهای جستجوی کوچکتر خوانده میشوند بنابراین این کار شرط امنی برای وارد کردن چند کلمه کلیدی در شرح مطالبتان است.

9. لینک های داخلی و خارجی

در رابطه با لینک های داخلی و خارجی در مقاله های قبلی کاملا صحبت کرده ایم. برای مشاهده مقاله اینجا را کلیک نمایید .

نوع مطلب :
برچسب ها : طراحی سایت ارزان، سفارش سایت، قیمت طراحی سایت،
لینک های مرتبط :

عنوان: آیا کم حجم بودن حجم تصاویر در سرعت بارگذاری بالا در طراحی سایت موثر است؟

خب همانطور که در مقاله گام های افزایش سرعت سایت نوشتم . یکی از مهمتری فاکتور های افزایش سرعت لود سایت کم حجم کردن تصاویر است .

 خب اولا یک توضیحی بدم که چرا باید حجم تصاویر کم بشه .

فرض کنید یک عکس معمولی با گوشی خودتون میگیرید . این عکس میتونه تا 5 مگابایت حجم داشته باشه .

یک سایتی که سرعت لود مناسبی برای کاربران ایرانی داشته باشه به نظر من  بین 100 کلیوبایت تا 1 مگابایت حجم داره .

حالا شما یک عکس 5 مگابایتی در سایت قرار می دهید . با سرعت اینترنت دیال آپ که تقریبا حدودا 5 کیلوبایت در ثانیه می تونه دانلود کنه .کاربر عکس شما را بعد از 16 دقیقه می تونه ببینه .یعنی 16 دقیقه برای یک کاربر با اینترنت دیال آپ طول می کشه تا این عکس باز بشه .

فکر کنم عمق فاجعه را متوجه شده باشید . پس باید چه کار کنیم .

ببینید یک عکس تقریبا بزرگ در صفحه سایت شما تقریبا عرضی برابر 600 پیکسل داره . در صورتی که عکسهایی که با گوشی میگیرید گاها تا چند هزار پیکسل طول و عرض دارند .

پس عکس خودتون را به اندازه ای که در سایت نیاز هست تغییر سایز بدید .برای تغییر سایز میتونید از paint ویندوز استفاده کنید.روی عکس کلیک راست کنید و edit را بزنید تا وارد paint شوید سپس گزینه resize را انتخاب کنید و تغییر سایز را روی pixel قرار بدید و سایز دلخواهتون را به پیکسل وارد کنید مثلا 400 در 500 .

پس از کاهش سایز تصویر میریم سراغ استفاده از نرم افزار های کاهش حجم . این نرم افزارها هم میتونن به شدت کمک خوبی در کاهش حجم تصاویر بکنند .

بهترینشون که من استفاده کردم xat.com Image Optimizer هست . که میتونید توی اینترنت جستجو کنید و دانلودش کنید .

البته یادتون باشه این نرم افزار بیشتر در کم حجم کردن عکس های jpg قدرت داره . پس اگه تونستید اول فرمت عکستون را به jpg تبدیل کنید .

همینطور موقع کم حجم کردن magicompression را روی صد در صد بذارید .

یادمه چند سال پیش وقتی من مرکزی را برای ارائه خدمات طراحی سایت با عنوان طراحی سایت ارزان راه انداختم می شد گفت در این زمینه فقط خودم فعالیت می کردم .

یعنی وقتی در گوگل کلمه طراحی سایت ارزان را جستجو می کردم سایت من اولین نتیجه بود و بقیه نتیجه ها یا الکی بودن یا اسپم بودن یا سایتهای آگهی بودن .

اما الان بعد از گذشت چند سال شما اگر طراحی سایت ارزان را سرچ کنید فکر کنم تا صفحه 50 گوگل همسایت رسمی وجود داره که داره توی این زمینه رقابت می کنه.

و از اون جالب تر اینه که شرکتهای بزرگ که در کلمات سنگین مثل طراحی سایت در صدر نتایج هستند یواش یواش دارن عنوان سایتهاشون را به طراحی سایت ارزان تغییر می دهند.

خب تقریبا به همین نسبت بازار هم رشد کرده و متقاضی این خدمات هم خیلی زیاد شده .

رشد قارچی شرکت های طراحی سایت ارزان

اگر بخواهیم یک بررسی کوتاه توی این زمینه بکنیم که چرا این همه سایت به صورت قارچی توی اینترنت رشد کردن که همه خدمات طراحی سایت ارزان میدن .میشه به عوامل زیادی پی برد.

مورد اول : با وجود بیکاری که هست اکثرا دنبال راه اندازی کسب و کاری برای خودشان هستند.این کار برای خدمات دهندگان تازه کار نیازی به سرمایه نداره و با توجه به نبود قانون کپی رایت یک شخص یا شرکت طراحی سایت برای شروع نیازی به خرید نرم افزارهای چند میلیونی نداره با دانلود چند نرم افزار می تونه کار خودش را بدون سرمایه شروع کنه .

مورد دوم : درآمد مناسب : برای یک شخص تازه کار گرفتن دو سه تا سفارش در ماه و درآمد یک میلیون میتونه خیلی ایده آل باشه .چون شخص مثل شرکتهای دیگه نیازی به صرف هزینه اجاره دفتر و حقوق کارمند و مالیات و .. نداره .

البته موارد خیلی بیشتری هم هست .

قصد من از نوشتن این مقاله کوبیدن هیچکدام از این عزیزان و همکاران نیست.اما شاید برای خیلی از شرکت های طراحی سایت سوال شده باشه که چرا این همه شرکت طراحی سایت ارزان داره به وجود میاد .من خواستم جوابی به سوال موجود توی ذهن اونها داده باشم .

نوع مطلب :
برچسب ها : طراحی سایت ارزان، سفارش سایت،
لینک های مرتبط :

عنوان: دلایل عدم استفاده از فلش در طراحی سایت چیست؟

خب از عنوان میتونید متوجه بشید که نظر من تقریبا اینه که هرچی از فلش در طراحی سایت استفاده نکنیم بهتره . البته این فقط نظر منه و قطعیت هم نداره .

1 : عدم نمایش در بعضی سیستم ها - خب تقریبا همه میدونیم که اگه فلش روی مرورگر نصب نباشه فلش در سایت نمایش داده نمیشه . و چون سیستم های زیادی هستند که فلش روی مرورگر آنها نصب نیست پس تقریبا تعداد زیادی از بازدید کنندگان سایت شما قادر به مشاهده سایت نیستند و این تقریبا بزرگترین مشکل فلش هست .

2 : عدم خوانده شدن متون فلش توسط موتورهای جستجو : متون موجود در فلش ها توسط موتورهای جستجو خوانده نمیشوند بنابراین این مورد میتونه یک فاکتور منفی در سئو و رتبه ی گوگل شما باشه.

3 : سختی ویرایش : برای سایتهای داینامیک که مدیر سایت که ممکنه شخص متخصص و حرفه ای نباشه ویرایش و تغییر عنصر فلش دشوار خواهد بود.

4 : مشکل نمایش در گوشی های موبایل : البته درسته که با نصب فلش پلیر موبایل تقریبا این مشکل حل میشه .اما گوگل اخیر وجود فلش در سایت را نشانه ناسازگار بودن سایت شما با موبایل اعلام میکنه .

مضرات و مشکلات استفاده فلش در طراحی سایت

خب البته فلش مزایایی هم داره . اما مضرات آن به اندازه کافی من را قانع میکنه که ازش استفاده نکنم.حالا بد نیست بعضی مزایاش را هم بگم .

1 : زیبایی و پویایی خیلی زیاد : خب عناصر فلش در سایت به شدت باعث زیبا شدن و پویا شدن سایت میشوند.

2 : سبک بودن : عناصر فلش در سایت با وجود تمام گرافیکی و پویایی بودن به حد باور نکردنی ای سبک هستند.

نوع مطلب :
برچسب ها : طراحی سایت ارزان ، قیمت طراحی سایت،
لینک های مرتبط :

عنوان: آیا برای موفقیت در تجارت الکترونیک باید آموزش دید

در دنیای امروز ، بسیاری از کشورهای پیشرفته دنیا تجارت الکترونیک را به تجارت سنتی ترجیح داده و به سمت آن در حرکت میباشند. با وجود وب سایت هایی مانند آمازون که درآمد بسیار بالایی دارد ، بسیاری از مردم نیز از تجارت سنتی به سمت تجارت الکترونیک در حرکت میباشند. ممکن است بسیاری از افراد بخواهند که درباره مزایای تجارت الکترونیک اطلاعات مختصر و مفیدی داشته باشند. در این مطلب به صورت مختصر به اصلی ترین مزایای تجارت الکترونیک اشاره میکنیم.

بستر ارتباطی مناسب
یکی از امکاناتی که اینترنت در اختیار تجارت و بازرگانی قرار میدهد اطلاعات کامل و گسترده ای است که در مورد هر کالا چه از نظر فنی و چه تجاری میتوان یافت. امکانی که در دنیای واقعی ارزش تجاری بسیار زیادی دارد اما بدون صرف هزینه و زمان زیاد بدست نمی آید. از طرفی تجارت الکترونیک امکان ایجاد ارتباط با همه افرادی که برای تکمیل یک فرآیند بازرگانی لازم است با آنها تماس بگیریم در کوتاه ترین زمان از طریق ایمیل و روش های دیگر فراهم میکند. به عنوان مثال میتوان گفت که افراد میتوانند از طریق ساخت ویدئو و انتشار آن در اینترنت به راحتی با کاربران خود ارتباط برقرار کرد و شماره های تماس و آدرس خود را به آنها بدهید. برای کسب اطلاع درباره ساخت ویدئو و بازاریابی از طریق آن میتوانید مقاله ما تحت عنوان بازاریابی ویدئویی موفق چگونه حاصل میشود؟ را بخوانید.

حذف واسطه ها
یکی از ارزشمند ترین دستاورد های تجارت الکترونیک حذف واسطه هاست که باعث کاهش بی سابقه قیمت کالا و خدمات در جهان شده است. بر اساس برآورد های انجام شده ، حذف واسطه ها و ایجاد ارتباط مستقیم بین خریدار و فروشنده بین 15 تا 50 درصد موجب کاهش قیمت ها برای مشتریان شده است.

افزایش قدرت خریداران و پیدایش بازارهای جدید برای تولید کنندگان
ارتباط اینترنتی فرصتی را در اختیار خریداران قرار میدهد که بتوانند با طیف گسترده ای از تولید کنندگان سراسر جهان ارتباط برقرار کنند و از این طریق به تقاضای مورد نظر خود از بین پیشنهادهای مختلف برسند و در مقابل فروشندگان قدرت چانه زنی بیشتری برای کسب امتیاز داشته باشند. البته این مسئله به فروشندگان نیز امتیازات زیادی میدهد از جمله اینکه میتوانند به فروش محصولات در سراسر جهان اقدام کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید اینجا کلیک کنید : تاثیر بهینه سازی سایت در بازاریابی آنلاین

سفارشی کردن محصولات و خدمات پشتیبانی قوی
به وسیله تجارت الکترونیک قادر خواهید بود که محصولات مورد درخواست خود را به صورت سفارشی و مطلوب خود خریداری کنید. به عنوان مثال میتوانید با ورود به سایت شرک DELL کامپیوتر مورد درخواست خود را با همان خصوصیاتی که میخواهید سفارش داده و خریداری کنید. شرکت هایی که به این صورت محصولات و خدمات خود را میفروشند ، به طور دائم و با روش های مختلف با مشتریان خود در ارتباط هستند و پشتیبانی قوی باعث ترغیب مردم به خرید از اینترنت میشود.

پیدایش موسسات اقتصادی جدید و رقابت سراسری
یکی از پیامدهای تجارت الکترونیکی پیداش موسسات اقتصادی جدید است که توانایی رقابت و حتی در مواردی سبقت گرفتن از شرکت های کهنه کار را دارند. در حال حاضر دو نوع بازار خرید و فروش یعنی سنتی و حقیقی و بازار مجازی به موازات یکدیگر عمل میکنند و هریک قواعد خاص خود را دارند که گاهی دارای خصوصیاتی مشترک میباشند و گاهی باهم تفاوت دارند. در برخی موارد کسب و کارهای نوپا با استفاده از سیستم های کاربردی در بازار جدید از رقبای سنتی پیشه گرفته اند و بازار محصولات را به دست گرفته اند.


مزایای تجارت الکترونیک از دیدگاه فروشندگان و صاحبان فروشگاه های اینترنتی :

هزینه راه اندازی فروشگاه های اینترنتی بسیار کمتر از فروشگاه های فیزیکی هستند
تبلیغ محصولات به صورت راحت و ارزان در تمام دنیا میسر است
مشتریان مربوط به یک منطقه خاص یا کشور خاص نبوده و مرزهای جغرافیای از بین میروند
رقابت برای جذب مشتری باعث بالا رفتن کیفیت محصول میشود
تعداد مشتریان به سرعت قابل افزایش است
ارتباط با مشتریان به دلیل حذف واسطه ها بهینه خواهد بود
برای ثبت آدرس در گوگل مپ بهتر است یک اکانت جیمیل داشته باشید و در آن لاگین باشید سپس به وارد گوگل مپ به این آدرس شویداگر مؤسسه، دفتر، دانشگاه، اداره، پارک و خلاصه مکانی را می‌شناسید که دوست دارید نام آن را به نقشه‌های اینترنتی گوگل (Google Map) و طبیعتاً به تمام نقشه‌های GPSها اضافه کنید، این مطلب را دنبال کنید.
یکی از موارد کاربرد این کار، این است.
مثلاً رئیس دانشگاه خواسته که اسم دانشگاه را روی نقشه گوگل (Google Map) اضافه کنم که اگر دانشجویان جدید الورود با GPS یا نقشه گوگل خواستند آدرس دانشگاه را بفهمند، راحت باشند.

گذشته از نام مکان‌ها، شما می‌توانید (خیر امواتتان!) به گوگل (و مردم دنیا) در رسم نقشه شهر یا روستا و منطقه خود کمک کنید. جاده‌ها را رسم کنید و نامگذاری کنید، خانه‌ها و پارک‌ها و ... را رسم کنید و خلاصه یک Map Maker باشید.

برای این کار، کافی‌ست به Google Map Maker بروید. در آنجا آدرس خود را ثبت کنید و منتظر بمانید تا تایید شود .

نوع مطلب :
برچسب ها : طراحی سایت ارزان،
لینک های مرتبط :

عنوان: آیا تفاوتی میان طراحی سایت ارزان و گران وجود دارد ؟

اولین سوالی که بسیاری از افرادی که به دنبال سفارش طراحی سایت میباشند از ما میپرسند ، قیمت طراحی سایت میباشد . تقریبا اکثر این افراد در سوال دوم خود درباره تفاوت سایت های ارزان و گران سوال میپرسند و علاقه مند هستند که بدانند تفاوت یک سایت با هزینه 1 میلیون تومان با سایتی که هزینه طراحی آن 3 میلیون تومان میباشد در چیست. به همین دلیل در این مقاله تفاوت در هزینه طراحی سایت را به طور دقیق بررسی میکنیم.

امکانات درخواستی
اولین چیزی که باعث کم یا زیاد شدن هزینه طراحی یک سایت میشود ، امکانات درخواستی مشتری میباشد . گاها مشتری نیازی به یک سایت با امکانات بسیار زیاد نمیباشد و با ساده ترین امکانات موجود نیازهایش مرتفع میگردد ، در این شرایط هزینه طراحی چنین سایتی نسبت به سایتی که دارای امکاناتی بسیار پیچیده و سفارشی شده میباشد تفاوت خواهد داشت زیرا برای طراحی یک سایت ساده در قیاس با سایتی پر از امکانات سفارشی شده وقت و انرژی کمتری لازم میباشد. دربرخی موارد ممکن است برای طراحی بخش های مورد نیاز مشتری نیاز به کدنویسی های فراوان باشد ، در برخی موارد دیگر نیز ممکن است موارد مد نظر مشتری به راحتی قابل طراحی باشد.از طرفی میتوان به تفاوت بین طراحی سایت استاتیک و داینامیک اشاره کرد که میتوانند در هزینه های طراحی سایت باعث افزایش یا کاهش قیمت شوند. پس در نظر داشته باشید که هرچه امکانات درخواستی مشتری بیشتر ، پیچیده و سفارشی تر باشد ، هزینه طراحی سایت نیز افزایش می یابد.

گرافیک
دومین مسئله ای که میتواند باعث کم یا زیاد شدن قیمت طراحی یک سایت شود ، گرافیک درخواستی از طرف مشتری میباشد. طراحی سایت گرافیکی مطابق با قواعد سئو میتواند یکی از نکاتی باشد که باعث افزایش هزینه طراحی سایت شود. بسیاری از افرادی که به دنبال طراحی یک سایت برای کسب و کار خود میباشند ، به دنبال داشتن یک وب سایت بسیار زیبا از نظر ظاهری میباشند به همین دلیل برای طراحی چنین وب سایت هایی ، علاوه بر برنامه نویس و طراح سایت ، گرافیست نیز میبایست وقت زیادی را صرف طراحی قالب و تصاویر و ... کند به همین دلیل این مسئله نیز میتواند باعث کم یا زیاد شدن هزینه ها شود. هرچه گرافیک یک سایت افزایش یابد به طور حتم هزینه طراحی آن نیز افزایش خواهد یافت و طبیعتا هرچه گرافیک مورد نظر مشتری ساده تر باشد ، هزینه نیز کاهش خواهد یافت.

بهینه سازی داخلی
سومین نکته ای که باعث افزایش یا کاهش هزینه طراحی یک وب سایت میباشد ، بهینه سازی داخلی سایت میباشد. با مطالعه آموزش سئو و بهینه سازی سایت میتوانید از تاثیر بهینه سازی سایت در بازاریابی آنلاین مطلع شوید و بدانید که برای پیشرفت در نتایج گوگل ، برای کسب رتبه های بهتر و مناسب تر در گوگل نیاز به رعایت اصول بهینه سازی داخلی در هنگام طراحی سایت میباشید. برخی از کاربران تصور میکنند که برای کسب رتبه های مناسب در نتایج گوگل تنها چگونه نوشتن محتوای وب سایت مهم است ، در شرایطی که قبل از هرگونه کار محتوایی ، نیازمند به رعایت اصول بهینه سازی داخلی در سایتتان میباشید ، به همین دلیل هرچه میزان سئو داخلی سایت شما بیشتر باشد هزینه طراحی افزایش خواهد یافت.

به طور کلی این سه فاکتور باعث افزایش و یا کاهش هزینه طراحی سایت میگردد .

نوع مطلب :
برچسب ها : طراحی سایت ارزان، سفارش سایت، قیمت طراحی سایت،
لینک های مرتبط :
دوشنبه 11 مرداد 1395 :: نویسنده : رویا احمدی

عنوان: راه های فراگیری بازسازی کامپیوتر

یکی از حرفه ای ترین دورهای تعمیرات است که دردنیامدرن امروز با درنظرگرفتن رشد فروش تصاعدی این کالا  به خدمات و ساپورت بیشتری در مراکزارایه این کالا نیازمند است و افراد مشتاق برای یادگیری تعمیرات لپ تاپ , پس از طی کردن این دوره آموزشی سریعا جذب بازار کار دراین زمینه خواهند شد. استادان این رشته با قدرت و توانایی و تجربه بالا و مثال زدند در زمینه آموزش و تعمیرات لپ تاپ در یک سکشن سه مرحله ای که شامل روش های تئوری ، روش های تجربی و تعمیرات است که هر کدام پایه و پیش نیاز مرحله بعدی می باشند که در اختیار کار آموز قرار می گیرد.

مرکز حرفه ای تعمیرات لپ تاپ در تمامی مدل های لپ تاب همراه با مجوز رسمی و ضمانت نامه معتبر، درمدت زمان  کوتاه, با پیشرفته ترین تجهیزات تمامی قطعات لپ تاپشما را ازقبیل مودم وایرلس ،درایو لپ تاپ  ، سی پی یو  و رم و...انجام میدهد.در صورت  تعمیرات لپ تاپ ، چک داخلی و خدمات نرم افزاری بصورت کاملا رایگان صورت میگیرد .

تمامی خدمات تعمیر لپ تاپ بصورت فوق حرفه ای  برای همه مارک ها و مدل های لپ تاپ صورت میگیرد. هر مدل و برندی که دچار ایراد های بزرگ یا کوچک نرم افزاری یا سخت افزاری باشد تفاوتی ندارد.چیزی که دراینجا مهم است این است که لپ تاپ شما دچار مشکل شده است و می بایست به صورت حرفه ای تعمیر گردد. خواست ما این است که شما راضی باشید و به همین خاطر تمام توان و نیرو خود را در تعمیرات لپ تاپ بر اصل رضایت شما خوبان بنا کرده ایم.

نشت مایعات به داخل لپ تاپ و یا سقوط لپ تاپ به درون مایعات  به هنگام نشت و ریزش هرگونه مایعات به داخل لپ تاپ و یا پرتاب لپ تاپ به درون آب و یا مایعات به هیچ وجه اقدام به روشننمودن لپ تاپ ننمائید و فورا آن را به مراکز تخصصی و معتبر تعمیرات لپ تاپ بفرستیدتوجه : اقدامات لازم در زمان ریختن آب و مایعات تعمیرات لپ تاپبر روی لپ تاپ و یا افتادن لپ تاپ به درون آب و مایعات میتوانید ناجی لپ تاپ خود باشید اگر در کوتاه ترین زمان ممکن جریان برق آداپتور لپ تاپ را قطع کنید  و بلافاصله باطری لپ تاپ را از لپ تاپ جدا کنید.

پس از اینکه این دو کار حیاتی را انجام دادید بدون هیچگونه کنجکاوی جهت آزمایش سالم بودن لپ تاپ آن را به مراکز تخصصی ارجاع دهید تا بصورت اصولی اقدام تعمیرات لپ تاپبه کنترل آب رفتگی به داخل لپ تاپ و رفع مشکلات احتمالی پیش آمده کنند.

همواره به یاد داشته باشید که کوچکترین رطوبت ممکن که توسط چشم نیز قابلتعمیرات لپ تاپ رویت نیست می تواند موجب اتصالی هزاران قطعه الکترونیکی موجود بر روی قسمت های الکترونیکی لپ تاپ شود و اتفاقاتی از جمله از بین رفتن اطلاعات موجود بر روی هارد دیسک ، سوختن یک یا چند قطعه لپ تاپ و حتی سوختن مادربرد لپ تاپ که تعمیر و یا تعویض آن هزینه های نسبتا سنگینی را ممکن است به شما متحمل کتدی تغذیه شود. بسیاری  از آن‌ها چند سلول ۳ ولت دارند که دراجرای عملکرد ساعت و دیگر فرآیندها در هنگام قطع برق مفید است.

لب تاب ها به طور کلی دارای همان اجزایی هستند که در یک رایانه رومیزی وجود داد ولی با این تفاوت که تا جای ممکن از وزن و اندازه آنها کاسته شده‌است. لپ‌تاپ‌ها دارای صفحه نمایش بلور مایع هستند و چندرح حافظهیرین آنها وجود دارد ولی می‌توان صفحه‌کلید و ماوس خارجی و جداگانه نیز به آنها متصل کرد. لپ تاپ ها در انواع مختلف ساخته شده اند. و خریداد با توجه به کاری که با لپ تاپ می خواهد انجام بدهد آن ها را خریداری می کند. می باشد. درآن‌ها برای RAM در نظر گرفته شده‌است.

لپ‌تاپ‌ها دارای یک صفحه کلید سرخود هستند و یک ماوس نیز روی صفحه زتاریخچه[ویرایش]قبل از توسعه رایانه نوت بوک و لپ‌تاپ، عقاید تعمیرات لپ تاپمشابه ارائه شدکه در  در اوایل  راه‌اندازی شد. نخستین رایانه پرتابل در  معرفی شد و در آن از سیستم‌عامل  شد اگر چه این رایانه خیلی سنگین و بزرگ بود و مانیتور کوچک  داشت اثر زیادی در تجارت داشته‌است.

این‌ها اولین رایانه پرتابل بوده‌اند و  دوباره در  توسعه یافت. ااندازه چرخ خیاطی پرتابل را داشت و توانست برای هواپیماهای تجاری استفاده شود. با این وجود نمی‌توان آن را با باتری راه‌اندازی کرد. در سال ۱۹۸۲ کایروپ نوع دوم سیستم را عرضه کرد که براساس  طراحی شده‌است.  این سیستم دو برابر درایو فلاپی می‌باشد و می‌تواند ظرفیت ۲ برابر تولید کند.

یک موفقیت مربوط به  بود که اولین محصول آن در  عرضه شد. رایانه  یک سیستم استاندارد می‌باشد و می‌تواند از  به شمار رود. توان  در راه‌اندازی آن استفاده خواهد شد. یک ویژگی از می‌باشد که سازگاری ندارد. یک ماشین دیگر در سال ۱۹۸۱ عرضه شد و در سال ۱۹۸۳  معرفی گردید.

این ویژگی صفحه کلید ۶۸ بیت را دارد و باتری آن از کادمیوم نیکل است. صفحه نمایش  در حدود ۴ خط متن را با ۲۰ کاراکتر نشان می‌دهد. پرینتر ماتریس نقطه‌ای ۲۴ ستون به نام ترجمه گرو ۱۶KB از همگی نقش مهم در این روند دارند. واقعی یک  بود که توسط موگاریدعرضه شد. این سیستم طرح کنترلی دارد و صفحه نمایش مسطح آن می‌تواند خمیده شود. آن‌ها با چند باتری عمل می‌کنند که به صفحه نمایش پلاسمای پیکسل مجهز هستند.

با این وجود در ارتش آمریکا و ناسا از طرح فضایی در طی  استفاده شد. سازندگان بازده ویژه حق خود را بدست آوردند و این نوآوری متداول شد. این شرکت از دو دیگر  نیز استفاده کرده‌است؛ که نام دارند. آن‌ها فروخته شدند. این سیستم به نام معروف است. این می‌تواند به ابزار تماسی که بر صفحه کلید قرار دارند مجهز شود. آن‌ها مانند  کیس کوچک دارند ولی سازگاری در آن‌ها زیاد است. آن‌ها قدرت اجرایی با هر نرم‌افزاری را دارا هستند. آن‌ها صفحه نمایش  دارند و می‌توانند به پرینتر خارجی وصل شوند.

که در ۱۹۸۴ عرضه شد مانند  است که در استفاده گردیدجهش لپتاپ‌هاسال ۱۹۸۳ یک لپ‌تاپ به نام که فروش زیادی داشت روانه بازار شد. طراحی این لپ‌تاپ اقتباسی بود از  و نخستین بار در ژاپن عرضه و جواز آن توسط  صادر شد و پس از آن کم‌کم توسعه یافت. مکانیزم از چند استاندارد باتری  استفاده کرد. این برنامه‌ها مانند مترجمو برنامه ترمینال می‌توانند اهمیت زیادی داشته باشد.

پیل در این زمینه چند طرح را گزارش کرد. این رایانه تعمیرات لپ تاپمی‌تواند از نوع کاراکتر  باشد. کم‌کم  برای صفحه کلید اصلی استفاده شد. با وجود یک مودم داخلی ترمینال پرتابل راه‌اندازی شد. به علت این ویژگی، عمر باتری و قیمت آن، کم‌کم از مدل‌های اصلی استفاده گردید.

وزن آنها کمتر از بود و مقصد آن  خوانده شد. ویژگی‌های اولیه عبارتند از ۸ کیلوبایت  و یک پردازنده  این ماشین اندازه نوت بوک واقعی را دارد و می‌تواند به صورت یک رایانه پرتابل عمل کند، این سازگار  از نوع   بود؛ که در سال عرضه شد. این نوع کیس آلومینیوم یک طرح مانند  مدرن داشته‌است. ۲۵ خط در ۸۰ کاراکتر بر صفحه نمایش  ظاهر شد. یک درایو فلاپی اینچ به عنوان محل ذخیره استفاده شد. در بین اولین های می‌توان به  اشاره کرد.

در سال ۱۹۸۶ از دو مدل  به نام ۰ استفاده شد. این ماشین‌های  با دو سیستم‌عامل معرفی شدند. این ویژگی برمبنای طراحی شده‌است. کم‌کم دراین راستا از طرح و غیره استفاده شد.

البته باید از آن با ویژگی  به‌اندازه  نیز استفاده می‌شد. با توجه به این نقاط قوت، می‌تواند بزرگترین عرضه کننده در سال ۱۹۸۷ و ۱۹۸۸ بود. یک الگو را با این ساختار طراحی کرده‌است. اندازه یک کاغذ  در هر باتری به‌اندازه یک صفحه گسترده‌است. برنامه‌های ارتباطی نقش مهم در مینیاتوری کردن این رایانه‌ها دارند. ماشین  می‌تواند به صورت مدل   باشد که از نوع دیجیتالی و شخصی است.

تا سال ۱۹۸۰ رایانه‌ها بین مردم رواج زیادی یافتند.که در اواسط رایانه‌ها بین مردم رواج زیادی یافتند.که در اواسط ۱۹۸۹ عرضه شد اولین نوت بوک بود که  بوده‌است. این دارای ۲ میگابایت درایو می‌باشد. اولین نوت بوک دارای درایو سخت می‌باشد؛ که شامل است.

اندازه نوت بوک می‌تواند در صفحه نمایش مقیاس خاکستری با دقت تعیین شود. یک نوع تلاش درتحت اثر این فرایند استفاده شد. اولین ماشین با توجه به طرح پرتابل گزارش شد. در واقع ها می‌توانند دارای صفحه نمایش ماتریس باشند. در هر حال این نوع l می‌تواند ترکیبی از چند ماشین سازگار باشد مانند  که در اختیار کاربر  قرار می‌گیرد. این نوع ها می‌توانند در اختیار کاربر  قرار داده شوند.

آن‌ها معرف یک مجموعه هستند که می‌توانند مکینتاش را تحت اثر قرار دهند. مجموعه  که در اکتبر ۱۹۹۱ عرضه شد عامل تغییر استانداردها بوده‌است. صفحه نمایش  یک گزینه برای طراحی صفحه کلید اصلی است. شمول ابزار نقطه برداری نیز مهم است.  توانست  تعمیرات لپ تاپرا توسعه دهد که یک طرح مشابه داشته‌است.

در سال نیز عرضه شد که عامل اجرایبوده‌است.  نیز براساس  و طراحی شد. در تابستان ۱۹۹۵ کم‌کم محاسبات نوت بوک کامل شد. درآگوست همان سال نیز ویندوز ۹۵ عرضه شد و میکرو سافت به دنبال کنترل سیستم‌عامل بوده در این شرایط  توانست مانندوارد بازار شود. این عامل بهینه‌سازی عمر باتری است.

در این حرکت طراحان نوت بوک نوآوری را کاهش دادند. ویندوز ۹۵ کم‌کم اهمیت  را بیشتر کرد و کم‌کم تغییر به پردازنده پنتیوم عملی شد. با توجه به این ویژگی در درایو سخت باید گفت یک نوع موفقیت در عامل رشد بازار بوده‌است. کم‌کم این ساختار در بخش شرکتی پذیرفته شد.

وقتی این تکنولوژی در طی ۱۹۹۰ رشد یافت شهرت وراندمان ها افزایش پیدا کرد. قیمت آن کاهش یافت و چند روند توسعه اجرا شد، در بین آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کر د.رشد تکنولوژی استفاده از باتری: باتری اسید سرب سنگین جایگزین تکنولوژی‌های سریع‌تر شد و از کادمیوم نیکل و یا  و پس هیدرید فلز نیکل استفاده شد. پلی مرلیتیوم نیز شهرت داشته‌است.پردازنده‌های دارای توان کافی: در سال ۱۹۹۱ از پردازنده ۸۰۲۸۶ استفاده شد زیرا تقاضای انرژی  بیشتر بوده‌است.

پس وارد بازار شد و نیاز توان  مورد توجه قرار گرفت. این همان طرح  خوانده می‌شود.  عامل هماهنگی با  بوده و کم‌کم کنترل‌گرها در زنجیره  مکمل شدند و  تهیه شده. در واقع هزینه در این شرایط نقش مهم دارد. مارک‌های اصلی نوت‌بوک نیز تابع این اصل عمل کرده‌اند.

کم‌کم مجموعه‌های متفاوت پنتیوم وارد بازار شد.تعمیرات لپ تاپ آن‌ها یک تعمیرات لپ تاپطرح مکمل با  دارند. طرح خود را نیز به طور همزمان معرفی کرد. نصب  می‌تواند عامل محدود برای عرضه نوت بوک‌ها باشد. کم‌کم بسته بندی استاندارد صورت گرفت. یک نوع نقص مربوط به مشکل ارتقای پردازنده‌هایی است که ویژگی دسک تاپ دارند. l در نهایت نتوانست مسئله را حل کند و حافظه‌ها توسعه یافتند

. در این شرایط خریداران می‌تونند نوع ارتقای  استفاده نمایند. فرایند ساخت و تولید در عوارض وارداتی آمریکا توانست محرک بازار آمریکا باشد. یک نسل از این داده‌ها با یک هماهنگی ساختاری است.

زیر سیستم‌ها از طریق  رشد کردند.صفحه نمایش بلور مایع پیشرفته و به خصوص ماتریس فعال می‌تواند عامل رشد اصلی باشد. هر صفحه نمایش سفید و سیاه، آبی و سفید و یا خاکستری ودر معرض سایه‌های سنگین قرار گرفت و حرکات تغییر کردند. صفحه نمایش رنگی  کم‌کم رشد پیدا کرد اگر چه کیفیت نمایش ضعیف بوده‌است. تا سال ۱۹۹۱، دو نوع تکنولوژی  وارد بازار شد که به نام  بود. صفحه نمایش  دارای مسائل خاص است مانند افزایش قیمت و دسترسی به نمایش عالی.  می‌تواند برتر ازباشد و تا اواسط دهه ۹۰ کم‌کم شهرت یافت.

دقت نمایش آن نیز زیاد است و زمان واکنش سریع می‌باشد. در این شرایط جایگزینی مانیتور  تعمیرات لپ تاپسنتی عملی گردد.این نوع تکنولوژی‌ها می‌توانند برگرفته از درایو دیسک فلاپی باشند. در این حالت درایو دیسک سخت که ظرفیت بالا دارد می‌تواند اعتبار بالاتر را بدست آورد.

کاربردها ذخیره‌ها را بر  انجام می‌دهند. یک واکنش نسبت به نیازهای طراحان نوت بوک بوده‌است. تولیدات کم هزینه در این مسیر وارد بازار شدند. با فشار نوت بوک‌ها اندازه به ۵/۲ رسید. یک  نیز با استفاده از  به جای دیسک سخت استفاده شد. قابلیت ارتباط پیشرفته در این شرایط مودم درونی و مجموعه‌استاندارد، موازی و  در سازگار  عرضه شد.

توسعه آداپتور از ۱۹۹۷ عملی شد و  رشد یافت.  به آسانی با ابزار جانبی استفاده خواهد شد. چند  در مودم بی‌سیم پهنای باند  ارزیابی شد مدرن با ویژگی ۱۲ اینچ و یا ماتریس فعال دارای دقت نمایش ۷۶۸×۱۰۲۴ می‌باشد. کارت  قیمت توسعه استفاده شده این نوع دسک تاپ درایو ۵/۳ دارد و می‌تواند مصرف کمتر توان را به همراه داشته باشد. تراشه‌های صوتی و تصویری نیز منسجم شدند. این باعث محدودیت استفاده شد. دو نوع فیلد برای افزایش ثابت تقاضای سخت‌افزاری در نظر گرفته شد. کم‌کم به این روش پردازنده‌های گرافیکی مانند  با یک نوع حرکت یا X۱۳۰۰ وارد بازار شدند.

تعمیرات لپ تاپاین نوع پردازنده‌ها بهتر از دسک تاپ هستند این عامل بهینه‌سازی استفاده کمتر توان است.چندین پردازنده تعمیرات لپ تاپ سوی  معرفی شد و آن‌ها برگرفته از  می‌باشند. موتورولا و  تراشه‌هایی برای  تولید کردند. در کل این پردازنده‌ها می‌توانند توان کمتری از دیگر عناصر داشته باشند.

کم‌کم به این روش انرژی صرفه جویی شد و اتلاف حرارت کاهش پیدا کرد. با این وجود پردازنده  توانست یک عملکرد مانند  داشته باشد. این‌ها تحت اثر عوامل خاص قرار گرفته‌اند مانند پهنای باند ایستگاه سیستم با عرضه  کم‌کم ساختار نواری طراحی شد. درآن جا  پیش رفت. این نوع قطعات  دارای قطعات اصلی پیشرفته می‌باشند. می‌تواند  ساعت به طور موثراستفاده شود. در این شرایط باید چگونگی استفاده در نظر گرفته شود. باتری‌ها کم‌کم درطول زمان تغییر می‌کنند و بعد از ۵ سال عوض می‌شوند. این به الگوی شارژ و دشارژ بستگی دارد. یک نوع تراشه از  عملکرد بالا بدست می‌آید.

ایستگاه  لوازم یدکی زیادی در اوایل  داشته‌است. آنها می‌تونند محل ذخیره  را عرضه کنند. از چند کانکتور نیز استفاده می‌شود هماهنگی از طریق کانکتور اختصاصی و سرعت بالا عملی شد. یک نوع استفاده در محیط محاسباتی شرکتی دیده شد. شرکت‌ها می‌توانند کم‌کم در این شرایط محیطی به رشد بالقوه برسند. این ایستگاه‌ها خیلی بزرگ و پرهزینه هستندتعمیرات لپ تاپ. با توجه به این روند توسعه و شیار انبساطی کم‌کم عامل رپلیکاتور وارد بازار شد. این یک نوع توسعه احتمالی از ۲ و غیره می‌باشد. رپلیکاسیون درگاه می‌تواند یک وسیله غیرانفعالی برای چندین  باشد. این سرعت‌های بالا مانند آنچه که در  دیده شده‌است می‌توانند در مورد ۰ و یا دیوار آتش نیز کاربرد داشته باشند. این نوع لپ تاپ‌ها می‌توانند از مبدل  خارجی بدست آیند.
تعمیر لپ تاپ
این عامل افزایش یک کیلوگرم وزن وسیله‌است. یک نوع وسیله نمایشگر در کنترل موقع یابی مکان نما استفاده می‌شود. این وسیله یک نوع کائوچو است که بین کلیدهای  قرار دارد برای ردیابی، لازم است ازفشار در جهت حرکت استفاده شود. این نوع صفحات به تماس حساس هستند و مکان نما با یک انگشت حرکت می‌کند. اینتل،  و دیگر سازندگان لپ تاپ استاندارد بلوک ساختاری را برای قطعات طراحی نموده‌اند.

نوع مطلب :
برچسب ها : تعمیر لپ تاپ، بازسازی کامپیوتر،
لینک های مرتبط :


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات